2737
2734
عنوان

امروز شوهرم بهم گفت خواهر!! فقط اسم خواهر داری!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1406 بازدید | 58 پست
همینجوری بی دلیل؟؟؟؟؟

اده بخدا از حسادت میگن مامان نباید ب تو جهاز خوب بده هرچی اشغالی تر بهتر‌چون خواهر شوهر نداری جهاز نمیخای

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

چه کار به خواهرات داری. محل نمی ذارن مهم نیست. شما هم مقابله به مثل کن. وقتی کسی بهت هدیه نداد شما هم به وقتش جبران کن 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اده بخدا از حسادت میگن مامان نباید ب تو جهاز خوب بده هرچی اشغالی تر بهتر‌چون خواهر شوهر نداری جهاز ن ...

این ک اصلا بهشون ربطی داره‌. 

مامانت خودش بخره هرجی لازمه

❤️همسرم❤️
2738
مگه میشه  بی هیچ دلیلی آخه؟! 🙄

اره عزیزم بخدا همش عزت احترام از حسادت میگن خواهر شوهر نداری مامان نباید جهاز خوب بده بهت.سر اینکه چرا جهاز میده و فلان چیز میده بهم دعواست

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
آخر نفهیمدم خواهر داشتن خوبه یا بد...من که خواهر ندارم

برا شما خوبه

کسی نیست بین خودت وخانمت و بهم بزنه

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
اده بخدا از حسادت میگن مامان نباید ب تو جهاز خوب بده هرچی اشغالی تر بهتر‌چون خواهر شوهر نداری جهاز ن ...

جهاز چه ربطی به خواهرشوهر داره آخه

مگه اونا جهاز نبردن

عجبا هااز جیب شوهرشون که نمیخوای جهاز بخری

خب😊 خب☺ خب🤔 خب🤨 خب😐 خب😕 خب 🙁خب 😒خب ☹😭😭د هستیم لعنتی بگو😅

به تخمکت 

میخواست بگی عوضش شوهر خوبی دارم

برام دعا کنیدبه عشقمبرسم 😂 امضام مال خیلی وقت پیشه   بیایید بجای دعا برای رسیدن ب فردی ک نمیدونم آینده باهاش چجوربه دعا کنیم  زودتر بره گمشه از قلبمون بیرون 

من نمیفهمم یه عده یه کم قبل حرف زدنشون حرفشون رو مزه مزه نمیکنن! فقط خدا به یه عده دهن داده بدون مغز!
البته جسارت نباشه عزیزم. اما یه عده یه جوری حرف میزنن انگار تو خانواده خودشون هیچ مشکلی تا الان نبوده همه عاشق همن!
البته بماند... دیگه خانواده شما و ایشون نداره.. همه با هم یه خانواده رو تشکیل میدید! من و تو کردن دیگه نداریم ... رنجوندن شما رو باید رنجوندن خودش بدونه!

منم مث توام خيلي سخته هميشه غصه ميخورم 

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2706