1265
1273
عنوان

امروز شوهرم بهم گفت خواهر!! فقط اسم خواهر داری!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1256 بازدید | 58 پست

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

همین که از سر بی پناهی اشک میریزه یعنی انتخاب مناسبی نداشته

عزیزم شوهر من یک بار نگفته چرا ب ما کادو ندادن چرا محلت ندادن و‌‌.....فقط میگه اینا چرا بهت حسودی میکنن مگه خواهرت نیستن....

برام دعا کنین 
1291
شوهرم نمیگه چرا کادو ندادن وپاگوشا نکردم میگه چرا چشم دیدنت ندارن چرا حسادت میکنن چرا اینجوری میکنن ...

خب راست میگه بنده خدا 

توکجا خواهردیدی اینجوری کنه

ازلج خواهراتم که شده قدر همسرتوزندگیتوبدون ،وبه خاطر خواهرات باهمسرت بحث نکن

به همسرت بگو همین که تورودارم برام کافیه خواهرمیخوام چیکارکنم اونم بااین اوضاعی که دارن

برتراند راسل: مایه تأسف است که بتوان به آسانی به زنان دست یافت. وقتی هر کاری آزاد باشد؛ آزار جنسی؛ مزاحمت ها و تجاوز به عنف هم افزایش پیدا میکند. جامعه ای که علیه شرم و حیا اعلام جنگ کرد دشمن زنان است.
خب راست میگه بنده خدا  توکجا خواهردیدی اینجوری کنه ازلج خواهراتم که شده قدر همسرتوزندگیتوبدون ...

من ک حرفی نزدم در جوابش.از حرف شوهرمم ناراحت نیستم فقط ب عمق حرفش فک میکنم میبنم کسی برام نمونده

برام دعا کنین 
عزیزم من اخریم هرکسی به زمان خودش جهازشه ۲۰ سال پیش ماشین خشک کن نبود بود؟

ببین این توجیح اگه تو زمان خودش کامل داده بود الان ناراحت نمیشود می گفتن زمان مام خیلی خوب داده الان چیز ای جدید اضافه  شده

عزیزم تاپیکت رو دیدم داغ دلم تازه شد.

من که خواهرم کلا عروسیم رو زهرمار کرد واسم. اول که می خواستم عقد کنم گفت هیچ کسی رو نباید بیاری واسه عقدت چون نمی خوام کسی بفهمه من باردارم.

بعد هم که شش ماه از عقدم گذشته هنوز به جز مراسم خاستگاری و نیم ساعتی که اومد محضر نشست شوهرم رو ندیده

بعدش هم که زایمان کرد یهو بی هیچ دلیلی با همه مون قهر کرده و جواب تلفن هیچ کس رو نمی ده

هرگز فکر نمی کردم خواهرم این بلارو سرم بیاره. هییچ وقت

1315
خب راست میگه بنده خدا  توکجا خواهردیدی اینجوری کنه ازلج خواهراتم که شده قدر همسرتوزندگیتوبدون ...

شنیدی میگن پر کس بی کس همینه...عیب نداره میگذره

برام دعا کنین 
ببین این توجیح اگه تو زمان خودش کامل داده بود الان ناراحت نمیشود می گفتن زمان مام خیلی خوب داده الان ...

مادرم ب زمان خودشون بهشون داده هرچی در توانش بوده.طفلی دلم ریش میشه براش

برام دعا کنین 
عزیزم تاپیکت رو دیدم داغ دلم تازه شد. من که خواهرم کلا عروسیم رو زهرمار کرد واسم. اول که می خواستم ...

خواهرای منم کلا ۶ بار ندیدن شوهرم تو مدت ۱۰ ماه عقدمون

برام دعا کنین 
مادرم ب زمان خودشون بهشون داده هرچی در توانش بوده.طفلی دلم ریش میشه براش

شاید نمیدونم ولی دلخوریشون دلیل داره این مطمئن هستم  ببین چی الکی عصبانی مباش سعی کن آروم کنیشون حتما برا خودشون دلیل دارن در مورد صحبت کن

شنیدی میگن پر کس بی کس همینه...عیب نداره میگذره

ان شاالله که باهم خوب بشین گلم،همه همینن دیگه

توهیچ زندگی همه چی همزمان باهم خوب نیست،هرکسی ونگاه کنی یه جای کارش میلنگه

برتراند راسل: مایه تأسف است که بتوان به آسانی به زنان دست یافت. وقتی هر کاری آزاد باشد؛ آزار جنسی؛ مزاحمت ها و تجاوز به عنف هم افزایش پیدا میکند. جامعه ای که علیه شرم و حیا اعلام جنگ کرد دشمن زنان است.
1264
پدرم فوت شده.مادرم مونده برام

مامانم یه خواهر داشت چشم دیدن مارو نداشت.ولشون کن.اگر درست شدن چه بهتر و اگر نه فکرت رو درگیرشون نکن.سلامی و علیکی .دیگه همین و واسسسلام

اده بخدا از حسادت میگن مامان نباید ب تو جهاز خوب بده هرچی اشغالی تر بهتر‌چون خواهر شوهر نداری جهاز ن ...

😵😵😵😵😵

1-من ارزشممندم.   2-من سالمم.     3-بهترین اتفاقات به سمت من می آید.    4-من به خودم افتخار میکنم.     5-من همیشه خوبی هارا در مردم جستجو میکنم.       6-من با همه ارتباط صمیمانه دارم.      7-من عاشق زندگیمم