2410
2553

کلا چهرم جوریه که تو عکسای مختلف خیلی متفاوت می افتم ،یا با آرایش های مختلف کلی تغییر می کنم ،حتی دوتا از عکسامو که نی نی سایت گذاشتم همه گفتن دوتا آدم مختلفه.

حالا مشکل اصلی که چند سال باهاش مراجعه ام عکس شناسنامه و کارت ملی بود که دبیرستان بودم که دوتاش یه عکس  بود ،همیشه برام دردسر که همه جا می‌گفتند خودت نیستی،بعد با هوشمند شدن کارت ملی ها عکس کارت ملیمم که ازم گرفتن ،کلا شبیه خودم که نیستم شبیه عکس شناسنامم نیست ،انکار دوتا آدم فقط بار مشخصات شبیه هم ،حالا چکارکنم برم ثبت احوال برام درست میکنن ،

برای گرفتن گواهینامه هم رفتن درست نشد گفتن باشناسانه کس دیگه اومدی ،

برم واقعیت وبگم یا درخواست المثنی بدم بگم شناسنامم گمشده،اثر انگشتام که کارت ملی گرفتم هست دیگه مشخصه خودمم.

خدایا ازت ممنونم ،پروردگارم ممنون که همیشه پشت و پناهم بودی ،دوستای گلم ازتون ممنون که خیلی تو دوران سخت کمکم کردید ،خدارو شکر حالم خوبه ،دوستون دارم

خب واسه عکس مدارکات یه مدل آرایش کن

بدترین نوع دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره                     میشوره میذارتت کنار.....اما تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خب واسه عکس مدارکات یه مدل آرایش کن

برم برام درست میکنن مشکلم اینه

خدایا ازت ممنونم ،پروردگارم ممنون که همیشه پشت و پناهم بودی ،دوستای گلم ازتون ممنون که خیلی تو دوران سخت کمکم کردید ،خدارو شکر حالم خوبه ،دوستون دارم
نه بابا دوباره یه مدل دیگه میشه شوهرم عکس کارت ملی قدیمیمو میدید میگفت اره ماهی یعنی اینقدر زشت بو ...

همینجوری همیشه برام دردسر چکارکنم 

برم برام درست میکنن مشکلم اینه

نمیدونم والا

بدترین نوع دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره                     میشوره میذارتت کنار.....اما تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار
2714
برو درخواست بده ببین قبول میکنن یا نه. المثنی هم تا وقتی لازم نشده نگیر ! شاید یه وقت راستی راستی شن ...

یعنی قبول میکنن دیگه اثر انگشتم هست دیگه که خودمم چهره م تغییر پذیره خیلی

بچه ها کسی نمیدونه کمکم کنه