1351
1341

کلا چهرم جوریه که تو عکسای مختلف خیلی متفاوت می افتم ،یا با آرایش های مختلف کلی تغییر می کنم ،حتی دوتا از عکسامو که نی نی سایت گذاشتم همه گفتن دوتا آدم مختلفه.

حالا مشکل اصلی که چند سال باهاش مراجعه ام عکس شناسنامه و کارت ملی بود که دبیرستان بودم که دوتاش یه عکس  بود ،همیشه برام دردسر که همه جا می‌گفتند خودت نیستی،بعد با هوشمند شدن کارت ملی ها عکس کارت ملیمم که ازم گرفتن ،کلا شبیه خودم که نیستم شبیه عکس شناسنامم نیست ،انکار دوتا آدم فقط بار مشخصات شبیه هم ،حالا چکارکنم برم ثبت احوال برام درست میکنن ،

برای گرفتن گواهینامه هم رفتن درست نشد گفتن باشناسانه کس دیگه اومدی ،

برم واقعیت وبگم یا درخواست المثنی بدم بگم شناسنامم گمشده،اثر انگشتام که کارت ملی گرفتم هست دیگه مشخصه خودمم.

هیچ انسانی بر انسان دیگری برتری ندارد،مگربه مهر.      میشه برام یه صلوات بفرستی،اگه فرستادی بگو5تابراتون بفرستم   

خب واسه عکس مدارکات یه مدل آرایش کن

بدترین نوع دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره                     میشوره میذارتت کنار.....اما تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350
خب واسه عکس مدارکات یه مدل آرایش کن

برم برام درست میکنن مشکلم اینه

هیچ انسانی بر انسان دیگری برتری ندارد،مگربه مهر.      میشه برام یه صلوات بفرستی،اگه فرستادی بگو5تابراتون بفرستم   
نه بابا دوباره یه مدل دیگه میشه شوهرم عکس کارت ملی قدیمیمو میدید میگفت اره ماهی یعنی اینقدر زشت بو ...

همینجوری همیشه برام دردسر چکارکنم 

برم برام درست میکنن مشکلم اینه

نمیدونم والا

بدترین نوع دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره                     میشوره میذارتت کنار.....اما تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار
برو درخواست بده ببین قبول میکنن یا نه. المثنی هم تا وقتی لازم نشده نگیر ! شاید یه وقت راستی راستی شن ...

یعنی قبول میکنن دیگه اثر انگشتم هست دیگه که خودمم چهره م تغییر پذیره خیلی

1348