2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آقا ولی واقعا اینجوریه ها

مثلا من وقتایی که شلخته و بی حوصله میرم بیرون کسی تحویلم نمیگیره اما وقتایی که تیپ زدم کلا از این رو به اون رو میشن:|کم مونده دو لا راست بشن:/

عقل مردم متاسفانه به چشمشونه

2728

لبخند زيبا تاثيرش بيشتره و همينطور اعتماد به نفس 

شايد يك دليلش اينه كه ادماي خوشكل معمولا اعتماد به نفس خوبي دارن

در بدترينِ ما آنقدر خوبي هست ،و در بهترينِ ما آنقدر بدي هست ،كه هيچ يك از ما اين حق را نداريم كه از ديگري عيب جويي كنيم .
2738

اخلاق و رفتار مهمتره
البته من کسی رو زشت نمیبینم همه یه نمکی داره صورتشون.
اما یکی از دوستانم چهره معمولی ای داشت اما اخلاق فوق العاده همه دوستش داشتن. شوهرش هم براش میمرد.
تو عروسیش هم شاید بگم ساده ترین عروسی بود که تا به حال دیدم. عوضش کل فامیل همه صد من ارایش داشتن و لخت جلو داماد میرقصیدن.
اما داماد تنها چیزی که میدید چشما و صورت عروس بود یک لحظه ازش چشم بر نمیداشت. 

کسی بخواد بخاطره زیبای تحویلتون بگیره پس نگیره بهتره.

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

ن ربطی ب خوشگلی نداره خوشتیپ باش خودتو دوس داشته باش با اعتماد بنفس باش حله .

البته بنظر من هر کسی یه زیبایی داره

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

من یه دوستی دارم دناغش بزرگ دهنش بد فرم چشماش ریز و ابروهای پر پشت ولی انقد دوسش داریم خیلی خوش اخلاقه تو دله همه هم نشسته اولا میگفتیم زشته ولی الان عاشقشیم شوهرشم انقد خوش قیافه اس ببینید باور نمیکنید زنو شوهرن انقد اعتماد به نفس داره ادم باید اول خودش خودشو خوشگل ببینه

واقعا؟

ولي

من هر وقت ترو تميز ميرم بيرون، كسي محلم نميده

هربار حموم نكرده و با صورت پر ميرم بيرون، خيلي تحويلم ميگيرن

هميشه برام سوال بوده! از مجردي همين بوده هاا

نمونش همين دوشنبه

اصلا يه وضعي بودم، نگوووووو

برام خواستگار پيدا شد

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
2706