2703
2553
اصلا فرقی نداره ..هرچی باشه

سریال یا فیلم خخخ بخدا میخوام راهنماییت کنم

صبحانه را میتوان با دسر عاشقانه های شیرین میل کرد...وقتی الکی حواسم را پرت روزنامه خواندن کنم و از فنجان تو چایی بنوشم و بعد با کلی اب و تاب بگویم:  عجیب است...چقدر چای امروز خوش طمع شده...!                                            چشمانت به خنده بیفتد ولقمه نیمه گاز زده ام را از دستم بگیری                                                         و بگذاری دهانت و بگوویی:عجیب تر اینکه نان و مربای امروز هم طمع هیجان انگیزی دارد و هضم،این مزها های ه عجیب،بوسه ای میخواهد که که از ابتدای صبح روی لب های جنابعالی دارد زبان درازی میکند!!                                                                                  بابا تیکر رژیمه ،من مجردم هنوز شوهرم کجا بود که حامله بشم بابا                                                                                   

ایرانی :

خجالت نکش 

ملی و راه های نرفته اش 

یکی از ما دونفر 

باتوکفش من نکن 

تو ومن 

توفیق اجباری 

خشم و هیاهو 

بارکد 

اتش بس ۱

اتش بس۲

اتیش بازی 

شیش و بش 

سام و نرگس 

دختر عمو پسر عمو 

اخراجی ها 

معراجی ها 

زرد 

صبحانه را میتوان با دسر عاشقانه های شیرین میل کرد...وقتی الکی حواسم را پرت روزنامه خواندن کنم و از فنجان تو چایی بنوشم و بعد با کلی اب و تاب بگویم:  عجیب است...چقدر چای امروز خوش طمع شده...!                                            چشمانت به خنده بیفتد ولقمه نیمه گاز زده ام را از دستم بگیری                                                         و بگذاری دهانت و بگوویی:عجیب تر اینکه نان و مربای امروز هم طمع هیجان انگیزی دارد و هضم،این مزها های ه عجیب،بوسه ای میخواهد که که از ابتدای صبح روی لب های جنابعالی دارد زبان درازی میکند!!                                                                                  بابا تیکر رژیمه ،من مجردم هنوز شوهرم کجا بود که حامله بشم بابا                                                                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایرانی :

دشمن زن 

سارا و ایدا 

تگزاس ۱

تگزاس ۲

لازانیا 

اتاق تاریک

لس انجلس تهران 

اپاندیس 

هزارپا 

دارکوب 

خرگیوش 

دردسر بزرگ

هلن 

شارلاتان 

دلداده

مستانه 

گشت۲

دوعروس 

خانه دختر 

فکر کنم تا یکی دوماه سرت با اینا گرم شه 

2456