2410
2553
عنوان

فشارخون پدرم به 19رسیده چیکار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4309 بازدید | 75 پست
نمک دریا حاوی فلزات سنگین هست.اون خودش هزار جور مشکل دیگه ایجاد میکنه

دقيقا من الان داشتم براشون مينوشتم نمك دريا يد نداره و به خاطر فلزات سنگين سرطانزاست

در بدترينِ ما آنقدر خوبي هست ،و در بهترينِ ما آنقدر بدي هست ،كه هيچ يك از ما اين حق را نداريم كه از ديگري عيب جويي كنيم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عناب رو بکوب بجوشونید بدین بخوره. ولی فشارخون بالا حتماااا باید به دکتر مراجعه کنید. شوهرعمه ی من فشارش بالا بوده متاسفانه پریشب سکته مغزی کرده

فقط حیدر امیرالمومنیناست  لعن علی عدوک یا علی و فاطمه اولی و دومی و سومی . ع . ...ه
2456
19 خطریه همه کار نمیشه کرد

من در این مورد زیاد تجربه دارم .اب لیمو خوب میکنه 

البته دکترم باید رفت چون همیشع بالا باشه خ خطریه

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
نمک دریا حاوی فلزات سنگین هست.اون خودش هزار جور مشکل دیگه ایجاد میکنه

طب جدید و وزارت بهداشت اینا رو میگن که مردمُ از این چیزا دور کنن. به این فکر کردین که چرا در گذشته اینقدر بیماریها کمتر بود و عمر مردم طولانی‌تر؟ بنیه‌ی قوی‌تری هم داشتن. 

من و خانوادم و اطرافیانم استفاده میکنیم و مشکلی هم نداریم. هیچ وقت هم کسی رو اجبار نمیکنیم که استفاده کنه. پیشنهاده، طرف میتونه بپذیره، میتونه نپذیره. بستگی به خودش و دانسته‌ها و عقیدش داره.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
پیش دکتر رفته گفته فشارش بالاس اما نگفته بستری شه فقط گفته قرصاتو 1/5برابر بخور 

الان ک بالا رفته ببرینش دکتر اورژانس 

سرخود کاری نکنید 

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
بايد تحت نظر باشن تا علت فشار خون بالا مشخص بشه كليه ها مشكلي ندارن؟ حتما ببر دكتر تا فشار خونشون كن ...

دکتر رفته فشارشو بگیره اما فک میکنم چون فقط هزینه گرفتن فشار رو داده دکتر فقط فشارشو گرفته عکس العملی نشون نمیده فقط میگه از همین قرص بیشتر بخور

2714
من در این مورد زیاد تجربه دارم .اب لیمو خوب میکنه  البته دکترم باید رفت چون همیشع بالا باشه خ ...

اصلا سابقه فشار نداشته همین یه هفته اینجوری شده البته مادرم میگه شاید مشکل باد فت داشته باشه فشارش رفته بالا

2706