1265
1273
عنوان

فشارخون پدرم به 19رسیده چیکار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 75 پست

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

سلام 

داروی گیاهی ندید، احتمال آسیب به کلیه داره، خدایی نکرده ممکنه تا دیالیز پیش بره

دوم فشار رو نباید خیلی سریع پایین آورد 

قرص زیر زبونی کاپتوپریل اصولا خوبه اما باید علت افزایش فشار رو بفهمید تا رفع کنید 

خواهشا خواهشا خواهشا پیگیر باشید، به پزشک مراجعه کنید 

1291
نمک دریا حاوی فلزات سنگین هست.اون خودش هزار جور مشکل دیگه ایجاد میکنه

دقيقا من الان داشتم براشون مينوشتم نمك دريا يد نداره و به خاطر فلزات سنگين سرطانزاست

در بدترينِ ما آنقدر خوبي هست ،و در بهترينِ ما آنقدر بدي هست ،كه هيچ يك از ما اين حق را نداريم كه از ديگري عيب جويي كنيم .

عناب رو بکوب بجوشونید بدین بخوره. ولی فشارخون بالا حتماااا باید به دکتر مراجعه کنید. شوهرعمه ی من فشارش بالا بوده متاسفانه پریشب سکته مغزی کرده

لعن علی عدوک یا علی و فاطمه. اولی و دومی و سومی و عایشه
19 خطریه همه کار نمیشه کرد

من در این مورد زیاد تجربه دارم .اب لیمو خوب میکنه 

البته دکترم باید رفت چون همیشع بالا باشه خ خطریه

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
1307
نمک دریا حاوی فلزات سنگین هست.اون خودش هزار جور مشکل دیگه ایجاد میکنه

طب جدید و وزارت بهداشت اینا رو میگن که مردمُ از این چیزا دور کنن. به این فکر کردین که چرا در گذشته اینقدر بیماریها کمتر بود و عمر مردم طولانی‌تر؟ بنیه‌ی قوی‌تری هم داشتن. 

من و خانوادم و اطرافیانم استفاده میکنیم و مشکلی هم نداریم. هیچ وقت هم کسی رو اجبار نمیکنیم که استفاده کنه. پیشنهاده، طرف میتونه بپذیره، میتونه نپذیره. بستگی به خودش و دانسته‌ها و عقیدش داره.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...   تاپیک رموز قانون جذب    
پیش دکتر رفته گفته فشارش بالاس اما نگفته بستری شه فقط گفته قرصاتو 1/5برابر بخور 

الان ک بالا رفته ببرینش دکتر اورژانس 

سرخود کاری نکنید 

میشه واسه استجابت دعام واسم صلوات بفرستین🙏❤💐خدایا همیشه بهت محتاجم، بابت داده ها و نداده هات شکر🌹🌹🌹
بايد تحت نظر باشن تا علت فشار خون بالا مشخص بشه كليه ها مشكلي ندارن؟ حتما ببر دكتر تا فشار خونشون كن ...

دکتر رفته فشارشو بگیره اما فک میکنم چون فقط هزینه گرفتن فشار رو داده دکتر فقط فشارشو گرفته عکس العملی نشون نمیده فقط میگه از همین قرص بیشتر بخور

1308
من در این مورد زیاد تجربه دارم .اب لیمو خوب میکنه  البته دکترم باید رفت چون همیشع بالا باشه خ ...

اصلا سابقه فشار نداشته همین یه هفته اینجوری شده البته مادرم میگه شاید مشکل باد فت داشته باشه فشارش رفته بالا

1290