1147
1273
عنوان

فشارخون پدرم به 19رسیده چیکار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 75 پست

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1291

سیر

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
نه بیمارستان نیست اصلا سابقه فشار نداره یه بار استخون درد شد بعد چند روز رفت دکتر گفت فشارش بالاس

سر خود کاری نکنین فعلا یه پزشک فشارشو بیاره پایین بهتره تا طب سنتی

پسر بی اعصابه روس   фредек
1274

داروهای مدر بهش میدن از طریق ادرار نمک اضافی دفع میشه زود میاد پایین من زایمان کردی ب ۲۰ رسیده بود فشارم چشام داشت از حدقه میزد بیرون کم مونده بود تشنج کنم خیلی خطرناکه حتمن ببرینش دکتر زود

نه بیمارستان نیست اصلا سابقه فشار نداره یه بار استخون درد شد بعد چند روز رفت دکتر گفت فشارش بالاس

فشار بالا خطر سکته داره سریع بره دکتر نزارینش تو خونه

میشه واسه استجابت دعام واسم صلوات بفرستین🙏❤💐خدایا همیشه بهت محتاجم، بابت داده ها و نداده هات شکر🌹🌹🌹

چای ترش فشار خونو میاره پایین، نمک ید دار هم استفاده نکنید اصلا. تا جایی که میتونید نمک دریا جایگزین کنید. 

ولی در اولین فرصت برید پیش دکتر طب سنتی تا دلیل اصلی فشار خون معلوم بشه تا از ریشه مشکلشون حل بشه ان‌شاءاله.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...   تاپیک رموز قانون جذب    
1226

بايد تحت نظر باشن تا علت فشار خون بالا مشخص بشه كليه ها مشكلي ندارن؟ حتما ببر دكتر تا فشار خونشون كنترل بشه و علتش مشخص بشه خطرناكه ها ببرين اورژانس حداقل

در بدترينِ ما آنقدر خوبي هست ،و در بهترينِ ما آنقدر بدي هست ،كه هيچ يك از ما اين حق را نداريم كه از ديگري عيب جويي كنيم .

تروخدا جدی بگیرید من تجربشو دارم کم کم کلیرو از کار میندازه این فشار خون لعنتی باید ببرید پیش متخصص نفرولوژی ب دکتر داخلی اکتفا نکنید 

و چنان میکوشم کز ته چاه رعدی به ابرها بزنم💪

یه دکتر تو تلوزیون چند روز پیش میگفت الان که فصل انگور هست اگه هر ۸ ساعت انگور بخورید فشار خون کنترل میشه.البته برای پدر شما به عنوان درمان مکمل خوبه.درمان اصلی تو فشار بالا همون دارو و دکتره.در کنارش این چیزایی که دوستان گفتن و انگور و شیره انگور عالیه

1280