1265
1292

سلام دوستان فشار خون بابام به 19رسیده دکتر بردیم قرص و آمپول داده چند روز پیش اما امشبم رفتیم چک کنیم 19شده چه داروها گیاهی بدیم سریع پایین بیاره من خیلی نگرانم

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1279

سیر خوبه فشار رو پایین میاره مادرم فشارشون بالاست ی دونه سیر رو‌قورت دادن رپز بعد فشارشون پایین تر بود 

اب انار هم خیلی خوبه

روشنفکر کیست ؟؟ روشنفکر امیر کبیر بود که یک تنه ایران رو متحول کرد ولی یک ارزن باج به بیگانه نداد  😘😘😘😘😘

سماق تو ماست و ماست سیر خیلی خوبه حتما تو برنج و ماست سماق بزنن. اگه تحت نظر دکتر فشار خون نیستن حتما ببریدشون ک باشن چون باید با دارو کنترل بشه 

همیشه آخرش  خوبه.... اگه بد بود بدون آخرش نیست....
1320

پودر هلیله سیاه  با اب ولرم مخلوط کنید بدید ،خوردن سیر خورد شده همراه با اب ،خوردن آب زرشک ترش ،

چه برکتی دارد دوست داشتنت خدایااا💗خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم           خدایاتو را شکر که امروز را به من فرصت زندگی دادی تا شکرگزار نعمت‌هایت باشم و از زندگی‌ام لذت ببرم.تو را شکر که هر روز نعمت‌های بیکرانت را وارد زندگی‌ام می‌کنی.تو را شکر که هر لحظه مرا به مسیر درست هدایت می‌کنی.تو را شکر که ایمان و باورم را روز به روز قوی‌تر می‌کنی.تو را شکر که هر روز از بی‌نهایت راه و از جایی که فکرش را هم نمی‌کنم به من رزق و روزی می‌دهی.تو را شکر که هر روز بهترین‌ها را وارد زندگی‌ام می‌کنی.

پدرمن همینجوره فشارش 15 آمپولش زدن 

اگه فهمیدی ب منم بگو

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا شکرت ک نی نی بهم دادی..  لطفا برای پدرم با دلای پاکتون دعا کنین شفا پیدا کنن ..ممنونم

عزيزم حتما ببرينشون دكتر خطرناكه فشار  ١٩ ببرين دكتر ممكنه دوز داروهارو تغيير بدن 

در بدترينِ ما آنقدر خوبي هست ،و در بهترينِ ما آنقدر بدي هست ،كه هيچ يك از ما اين حق را نداريم كه از ديگري عيب جويي كنيم .
1267

19 خیلی بالاس؟ 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آهای عشق مجازی ❤️👈دیگه منو نداری چقد گرفتی آخه عشق منو به بازی 😔 آهای عشق مجازی نیاد سرت الهی💘💔 سایش سرت بمونه👩‍❤️‍👨 تا وقتی زنده باشی💝🙏رفتم 🖐️ دیگه خاموش خطم 😔راهی و که رفتیمو دارم تنهایی برمیگردم🙍‍♀️🙇‍♀️ 💔↩️به روایت یک عشق مجازی ⏳🗺️✈️

عزیزم بالا رفتن فشار خون خیلی خطرناکه، درمان سرخود نکنید، با اورژانس تماس بگیرین 

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
1280