2410
2553
عنوان

پنیرک دهان نوزاد لطفا کمک کنید

313 بازدید | 14 پست

سلام خانما دختر من حدود یه ماهه دهنش پنیرک زده قطره نیستاتسن دوبار بهش دادم خوب شد اما به محض قطع شدن قطره دوباره پنیرک زده تازه سینه ها خودم خوب شدن چکار کنم برا پنیرکش😳😳😳😳

نی نی یار عزیز لطفا بهم پیام بده کارت دارم.۴ تا کاربری زیر خاکی دارم میخام وصلش بشن به کدوم نی نی یار باید پناه ببرم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سینتوقبل اینکه بزاری دهنش باجوش شیرین بشور

یعنی این کارو کنم دهنش خوب میشه

نی نی یار عزیز لطفا بهم پیام بده کارت دارم.۴ تا کاربری زیر خاکی دارم میخام وصلش بشن به کدوم نی نی یار باید پناه ببرم 
قطره رو باید یه هفته ای بدی هم دهن بچه هم به سینه خودت بزنی تا کامل خوب بشه

قطره که به دخترم دادم سینه خودم خوب شد ولی قطره نزدم دیگه دکترم گفت با شیر خودت بشورش

یعنی این کارو کنم دهنش خوب میشه

ب اون قطره هم بده تاپنج روز خودتم این کارو کن خوب میشه دیگه منم دقیقا همی مشکلربادخترم داشتم این کاروکردم دکترگف خوب شد 

خدایا مواظب عشقم ودخترم باش....
قارچ هست

بجز قطره درمونی دیگه نداره.صداشم بالا نمیاد طفلکی 

2714
ب اون قطره هم بده تاپنج روز خودتم این کارو کن خوب میشه دیگه منم دقیقا همی مشکلربادخترم داشتم این کار ...

مرسی عزیزم امیدوارم اخه قطره به بچم دادم ولی سینه خودم و قطره نزدم دهن دخترم خوب شد به محض قطع کردن قطره دوباره پنیرک زده تازه تا ۷ روزم قطره دادم

مرسی عزیزم امیدوارم اخه قطره به بچم دادم ولی سینه خودم و قطره نزدم دهن دخترم خوب شد به محض قطع کردن ...

الان این کارو ک من گفتمت بکن قبل شیردادن ی نصفه قاشق مرباخوری سرخاای روتوی لیوان اب حل کن بریز روی سینت بعد هم سینتونشور و شیربده ب دخترتم قطرشوسرساعت بده خوب میشه زودی

خدایا مواظب عشقم ودخترم باش....
الان این کارو ک من گفتمت بکن قبل شیردادن ی نصفه قاشق مرباخوری سرخاای روتوی لیوان اب حل کن بریز روی س ...

چشم حتنا فقط یه قاشق مرباخوری چی تو لیوان حل کنم

گفتم ک بالا .....جوش شیرین 

مرسی عزیزم تشکر فراوون

2706