1265
1273
عنوان

پنیرک دهان نوزاد لطفا کمک کنید

60 بازدید | 14 پست

سلام خانما دختر من حدود یه ماهه دهنش پنیرک زده قطره نیستاتسن دوبار بهش دادم خوب شد اما به محض قطع شدن قطره دوباره پنیرک زده تازه سینه ها خودم خوب شدن چکار کنم برا پنیرکش😳😳😳😳

***خدای بزرگ***ازت میخام مشکلمو حل کنی امیدم تویی 

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

1291
قطره رو باید یه هفته ای بدی هم دهن بچه هم به سینه خودت بزنی تا کامل خوب بشه

قطره که به دخترم دادم سینه خودم خوب شد ولی قطره نزدم دیگه دکترم گفت با شیر خودت بشورش

یعنی این کارو کنم دهنش خوب میشه

ب اون قطره هم بده تاپنج روز خودتم این کارو کن خوب میشه دیگه منم دقیقا همی مشکلربادخترم داشتم این کاروکردم دکترگف خوب شد 

خدایا مواظب عشقم ودخترم باش....
ب اون قطره هم بده تاپنج روز خودتم این کارو کن خوب میشه دیگه منم دقیقا همی مشکلربادخترم داشتم این کار ...

مرسی عزیزم امیدوارم اخه قطره به بچم دادم ولی سینه خودم و قطره نزدم دهن دخترم خوب شد به محض قطع کردن قطره دوباره پنیرک زده تازه تا ۷ روزم قطره دادم

مرسی عزیزم امیدوارم اخه قطره به بچم دادم ولی سینه خودم و قطره نزدم دهن دخترم خوب شد به محض قطع کردن ...

الان این کارو ک من گفتمت بکن قبل شیردادن ی نصفه قاشق مرباخوری سرخاای روتوی لیوان اب حل کن بریز روی سینت بعد هم سینتونشور و شیربده ب دخترتم قطرشوسرساعت بده خوب میشه زودی

خدایا مواظب عشقم ودخترم باش....
1320
الان این کارو ک من گفتمت بکن قبل شیردادن ی نصفه قاشق مرباخوری سرخاای روتوی لیوان اب حل کن بریز روی س ...

چشم حتنا فقط یه قاشق مرباخوری چی تو لیوان حل کنم

1264