2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چجوریه؟به منم بگید. بهم گفتن جنینم مشکل داره توروخدا دعام کنید😢😢😢😢

ان شالله بحق حضرت رباب دامنت سبز بشه این زیارت عاشورایی که گفتم خیلی حاجت میده قسم بده امام حسین رو به رقیه نازش به علی اصغرش

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
چجوریه؟به منم بگید. بهم گفتن جنینم مشکل داره توروخدا دعام کنید😢😢😢😢

از یکشنبه شروع میشه شب اول ۱۰۰شب دوم۲۰۰تا شب چلم به همین شکل روز پنجشنبه که اخرین روزه یه بسته خرما خیرات کن حاجت همه روا

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

ی روشی میگم امتحان کن با خدا خلوت کن رو قلبت تمرکز کن و خدا رو توش حس کن اگه از ته قلبت این کار رو کنی با تموم وجودت به خدا نزدیک میشی و ناخود اگاه اشکت در میاد و حس بندگی در مقابل خدا اینقدر زیاد میشه که درمقابل اش سجده میکنی 

ان شالله بحق حضرت رباب دامنت سبز بشه این زیارت عاشورایی که گفتم خیلی حاجت میده قسم بده امام حسین رو ...

توی شکم جنینم کیست دیدن الان ۴ ماه حاملم. بهم قشنگ مو به مو بگو چیکار کنم من زیاد این چیزارو بلد نیستم🙈

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
از یکشنبه شروع میشه شب اول ۱۰۰شب دوم۲۰۰تا شب چلم به همین شکل روز پنجشنبه که اخرین روزه یه بسته خرما ...

آهان هر شب ۱۰۰ تا میره روش؟یعنی از یکشنبه همین ه

فته تا پنجشنبه ی همین همین هفته؟

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
آهان هر شب ۱۰۰ تا میره روش؟یعنی از یکشنبه همین ه فته تا پنجشنبه ی همین همین هفته؟

بله هرشب صدتا میاد روش یکشنبه شروع میکنی روز چهلمش پنجشنبه میفته یه بسته خرما خیرات کن

2706