1147
1292

؟؟؟

دوستان بنده یک بانوی آذرماهی هستم.درضمن اسمم ملیحس و اسم پروفایلم همون مَلی خودمونه لطفا سوال نفرمایید آقایی یا خانم.

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

1279

چجوریه؟به منم بگید. بهم گفتن جنینم مشکل داره توروخدا دعام کنید😢😢😢😢

دخترم.....بزرگترین حسرت زندگیم.....😢حسرت زدن گلسر روی موهات داغونم میکنه عشق مامان...به خدا سلام منو برسون.من‌و بابایی تا ابد عاشقتیم نورای من😇😢
حاجت داری زیارت عاشورا حق شناسم بخون

شما خودت خوندی حاجت داده؟

دوستان بنده یک بانوی آذرماهی هستم.درضمن اسمم ملیحس و اسم پروفایلم همون مَلی خودمونه لطفا سوال نفرمایید آقایی یا خانم.

ان شالله بحق حضرت رباب دامنت سبز بشه این زیارت عاشورایی که گفتم خیلی حاجت میده قسم بده امام حسین رو به رقیه نازش به علی اصغرش

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستید.
1307

از یکشنبه شروع میشه شب اول ۱۰۰شب دوم۲۰۰تا شب چلم به همین شکل روز پنجشنبه که اخرین روزه یه بسته خرما خیرات کن حاجت همه روا

ی روشی میگم امتحان کن با خدا خلوت کن رو قلبت تمرکز کن و خدا رو توش حس کن اگه از ته قلبت این کار رو کنی با تموم وجودت به خدا نزدیک میشی و ناخود اگاه اشکت در میاد و حس بندگی در مقابل خدا اینقدر زیاد میشه که درمقابل اش سجده میکنی 

ان شالله بحق حضرت رباب دامنت سبز بشه این زیارت عاشورایی که گفتم خیلی حاجت میده قسم بده امام حسین رو ...

توی شکم جنینم کیست دیدن الان ۴ ماه حاملم. بهم قشنگ مو به مو بگو چیکار کنم من زیاد این چیزارو بلد نیستم🙈

دخترم.....بزرگترین حسرت زندگیم.....😢حسرت زدن گلسر روی موهات داغونم میکنه عشق مامان...به خدا سلام منو برسون.من‌و بابایی تا ابد عاشقتیم نورای من😇😢
از یکشنبه شروع میشه شب اول ۱۰۰شب دوم۲۰۰تا شب چلم به همین شکل روز پنجشنبه که اخرین روزه یه بسته خرما ...

آهان هر شب ۱۰۰ تا میره روش؟یعنی از یکشنبه همین ه

فته تا پنجشنبه ی همین همین هفته؟

آهان هر شب ۱۰۰ تا میره روش؟یعنی از یکشنبه همین ه فته تا پنجشنبه ی همین همین هفته؟

بله هرشب صدتا میاد روش یکشنبه شروع میکنی روز چهلمش پنجشنبه میفته یه بسته خرما خیرات کن

1226
توی شکم جنینم کیست دیدن الان ۴ ماه حاملم. بهم قشنگ مو به مو بگو چیکار کنم من زیاد این چیزارو بلد نیس ...

ببین تو تل گرام کانالش هست زیارت عاشورا حق شناس خیلیا گرفتن حاجت خاصه مریضا خانومای باردار ان شالله کوچولت سالم میشه شما این چله رو شروع کن جنینت خوب شه بیا بمنم بگو