2737
2734
عنوان

راهنمایی کلی

30 بازدید | 2 پست

دوستان خیلی طولانی هست ممنون میشم بخونید و نظراتتون را بگید 

من بهمن ماه سال ۹۵ تصادف کردم و از صحنه تصادف اصلا چیزی یادم نمیاد نمیدونم سرم اسیب دیده یا نه ولی چون لگنم اسیب دید تا مهر ماه ۹۷ دستم به لگنم بند بود کلی دارو و لیزر و شوک ویو و طی سوزنی و ماساژ و.... انجام دادم اخر دکتر مسعود عمادی متوجه شد که من لگنم از اون لگن هاست که دیگه بعد از تصادف در میره و باید هر چند مدت جا بندازم و سر لگنم غضروف نداره بعد مهر ماه قرار بود یه دفعه تو جاده تصادف کنم ولی نکردم ولی تکون خوردم و بعدش به استفراغ و حالت تهوع وافت قند و افت فشار و افسردگی و.... که قبل از عید گفتند از اعصابه و من دو سری قرص اعصاب خوردم بهتر نشدم که بدتر شدم بعد از عید اندوسکوپی و سونوگرافی کبد و طحال و کیسه صفرا و سی تی اسکن شکمی دادم که گفتند مشکل معده ( فتق هیاتال،رفلاکس ۳، التهاب شدید  دارم واز اعصاب هم هست قرص معده و اعصاب خوردم و خوب نشدم

تا اینکه ازمایش هورمون کورتیزول دادم و انکار خیلی پایینه نمیدونم والا قراره شنبه برم ام ای ار مغز بشم و بعدم دوباره ازمایش خون کامل بدم 

شاید ازمایش خطا داده ولی من با امپول کورتون و بتامتازون علایم بیماری کمتر میشه ولی قرص به معده نمیسازه سه روز قرص هیدروکورتیزون ۱۰ خوردم معدم سوزش بدتر شد و درد بدتر شد منم نخوردم 

والا موندم از چی اینجوری شدم و چرا خوب نمیشم 

به خدا خسته شدم توروخدا برای من انتشار بدین ببینید کسی مثل من بوده یا نه از زندگی بریدم دیگه والا موندم خوب میشم یا نه 

اگر خوب نشم خدا راحتم کنه دیگه بریدم 😢

شما واسه تهرانی یه روش درمانی هست کلینیک بیو کوانتوم تو تهرانه اونو امتحان کن ریشه بیماری رو پیدا میکنن انگار ....

من همیشه دعات میکنم خیلی غمگین میشم پستاتو میبینم این راه هم برو شاید فرجی شد واست 

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
شما واسه تهرانی یه روش درمانی هست کلینیک بیو کوانتوم تو تهرانه اونو امتحان کن ریشه بیماری رو پیدا می ...

ممنون دوست عزیز انشالله شما هم به خواستتون برسید 

منم شفا پیدا کنم یا راحت بشم دیگه خسته شدم 😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘