1345
1341

انروز تو خونه مشغول تمیزکاری بودم 

و جارو میکشیدم 

تو اتاق خواب جاروبرقی روشن کردم خلاصه تا روشنش کردم صدای خش خش و یه صدای عجیبی میومد 

اموش کردم جاروبرقی ک دقیق بشنوم 

صدا قطع شد 

درحالی که داشتم تو دلم میگفتم قطعا تو خونه جن داریم دوباره جارو برقی روشن کردم🤐

ولی با شنیدم صدا دوباره پریدم ک برم با جن رو ب رو بشم 

ک با این صحنه رو ب رو شدم 

پ.ن ۱:بله من عاشق حیوانات هست ...یک مرغ و یک خروس دارم بهداشت خونه و بهداشت اون دوتا کوچولو رو مراقبم 

پ.ن۲:یک حیاط کوچولو دارم که یک محیط کوچولو با همسرم براشون درست کردیم و ازشون نگهداری میکنیم ب شدت دوستشون دارم پس از واژه ای چندش کثیف و کلا چیزای توهین امیز استفاده نکنید لطفا😁

البته این جن اقا گاهی میپره بیرون دنبال راهی هست که بیاد توی خونه ک اگه حواسم نباشه و در نبندم میپره داخل 😫😫😂

1] میشه برای مامان شدنم(صَلَوات) بفرستین خیلی وقته منتظرم خدا بغلم رو از عطر خودش پر کنه ، برای لمس حس مادری خیلی تلاش ها کردم. اخرین تیر هم ک همون ivfهست رو پرتاب کردیم، دعام کنید ک با اولین انتقال طعم مادری بچشم و بچه سالم و صالح خدا بهم بده                                   ۲]دوستان گرامی رها هستم کاربری قبلیم ترکید              ۳]دوستان گرامی عزیز مهربان خوب عشق گل ب نام کاربری من از جنبه منحرفانه نگاه نکنید فقط از سر عصبانیت تایپ کردم اوووف گفت نام کاربریتون تایید شد 😑😑😑😂

من روستام از این چیزا پر ولی سکته میکردم خیلی میترسم از حیوانات

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350

واااای من انقددددر که میترسم ببینم از محل گریزان میشم

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره،اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره.یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه،اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه.یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه."تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر""تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی"پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن!                                                             باجه؟آفرررین😊

اینم اواز فتح قله اش 🤐🤐(قوقولی)😂

1] میشه برای مامان شدنم(صَلَوات) بفرستین خیلی وقته منتظرم خدا بغلم رو از عطر خودش پر کنه ، برای لمس حس مادری خیلی تلاش ها کردم. اخرین تیر هم ک همون ivfهست رو پرتاب کردیم، دعام کنید ک با اولین انتقال طعم مادری بچشم و بچه سالم و صالح خدا بهم بده                                   ۲]دوستان گرامی رها هستم کاربری قبلیم ترکید              ۳]دوستان گرامی عزیز مهربان خوب عشق گل ب نام کاربری من از جنبه منحرفانه نگاه نکنید فقط از سر عصبانیت تایپ کردم اوووف گفت نام کاربریتون تایید شد 😑😑😑😂
1307

من طبقه 3ام زندگی میکنم. یه بار خواستم برم بیرون از خونه. در خونه رو باز کردم یادم افتاد گوشیم رو اتاقم جا گذاشتم. در رو نبستم رفتم تو اتاق . برگشتم که برم کفشام رو بپوشم. خواستم کلید بندازم در رو قفل کنم. چشمم افتاد به یه گربه ای که خیلی شیک رفته بود نشسته بود رو مبل ته اتاق!

من سکته ناقصو قطعا میزنم...وای توی خونه خیلی ترسناکه اما بیرون قابل قبول تره..بعدشم دیگه نمیتونم به خونه اعتماد کنم😶😶😶😶

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر مربوط به وزن ایده الم هستش😎وزن شروع۵۹    وزن هدف ۵۴....شروع۳۱تیر
من روستام از این چیزا پر ولی سکته میکردم خیلی میترسم از حیوانات

من عاشق حیوانات هستم 

اگه جا داشتم باشم کلی از حیوونا تو خونم جا میدم ولی متاسفانه جا ندارم😭

1226
اخی من عاشق مرغ و خروس و جوجه هستم مادر بزرگم همیشه داشت.😍😍😍

منم از بچگی عاشقشون بودم 😜😜

جن آقا نشنیده بودم😆😆😆

😂😂😂😂😁بدتر از جن هستم هزاردفعه سکتمون داده تو این چهارماه

1335