1818
1823
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.
منم نمیدونم خوب ولی از الان انتخاب میکنم دختر که باشه اسمشو میدونم اما اسم پسر سخته خیلی کمه

اسم دختر چی انتخاب کردی؟

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
1825

امیر احتشام 

حسام الدین 

خشایار 

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
1846
منم نمیدونم خوب ولی از الان انتخاب میکنم دختر که باشه اسمشو میدونم اما اسم پسر سخته خیلی کمه

اره ..اسمه دخترم النازه....حالا شوهرم میگه اگه پسر شد بزاریم الیاس

ولی من الیاسو دوس ندارم😩

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی دخترمه😘😘😘😘😘😘
1826

تو اسماي پسري كه خوشم مياد

اسم دايان و پادرا رو ميپسندم

ولي براي پسر خودم يه اسم ايراني جديد در نظر دارم كه ترجيح ميگم تو ني ني سايت نگم 😂

توجههههههه لايكم نكنيد ممنون
اسم مال مادره  تا بدنیا بیاد رای شوهرو میزنی

اره بهش گفتم الیاسو از ذهنت بیرون کن😅😅😅

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی دخترمه😘😘😘😘😘😘

شایان...ارسام...

بعداز ۲سال مبارزه با تنبلی تخمدان با امپول اچ سی جی و قرص لتزول۳۰ مهر ۱۳۹۷ فهمیدم باردارم😍اون روز قشنگترین روز زندگیم‌بود😍یعد فهمیدم تیرویید بارداری گرفتم خیلی حرص خوردن هنوزن قرص میخورم واسه تیرویید😥تا اومد خیالم کمی راحت بشه رفتم سونو ان تی فهمیدم ان تی بچم ۳/۴ هس😢رفتم امینو سنتز🤕اول گفتن بچه ات سالمه خداروشکر خیلی خوشحال شدم😥بعد دوهفته زنگ زدن کروموزوم‌۹ بچه وارونگی داره بیاین ازتون ازمایش خون بگیریم ببینیم خودتونم کروموزوم تون همین شکله😢😢ولی بخاطر هزینه های بالاش و اینکه دیگه تو ۲۰ هفنگی بودم و مجوز سقط نمیدادن نرفتم واسه ازمایش😢دیگه چیزی نمونده تا دخمل گلی من پاشو به دنیا بزاره🤗😍؛دعا کنید دخترم سالم باشه وسالم بیاد بغلم واسه سلامتیش یه صلوات بفرسین ممنون😘.......۱۰ تیر دخترم دنیا اومد خداروشکر سالمه😍😍امان از این دکترا😠
1845