2410
2553
عنوان

يعنى منظور بدى داشته از اين حرف؟

205 بازدید | 21 پست

يكى ميخواست بره مسافرت گفت چى ميخواى برات بياريم منم همينطور فقط خنديدم چيزى نگفتم( اخه منظورش مثلا ب شوخى بود واقعا نميپرسيد كه برات چى بياريم)

بعد گفت براى ميترا لوازم آرايش بياريم (در صورتى كه اون موقع من اصلاااااااااا ارايش نميكردم هيچ وقت)

😑😑😑 يعنى منظورش اين بوده كه تورو خدا يكم ارايش كن حداقل بشه نگاهت كرد؟

منظورش اين بود كه خيلى زشتم؟

لطفا براى آرامشم يه صلوات بفرستين🌹🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
این قدر اعتماد بنفس پایین داشتن اصلا خوب نیست

اخه براى كسى كه اصلا ارايش نميكنه و نميخواد بكنه نميگن كه برات لوازم ارايش مياريم!!

2714
احتمال خیلییییی زیادبله

واقعا كه هميشه وقتى به حرفاى بقيه فكر ميكنم ميبينم چرا اينجورين اصلا ديگه يه حس بدى بهم ميدن بدم مياد ازشون

اخه براى كسى كه اصلا ارايش نميكنه و نميخواد بكنه نميگن كه برات لوازم ارايش مياريم!!

شما اعتماد بنفس داشته باشی دیگه برات مهم نیست ملت چی میگن عزیزم.
خوشگلرین ادم هم با حرفای مردم و حسادتاشون ممکنه زشت به حساب بیاد.
خوشگلی و زشتی اصلا مسئله ای نیست که بخوای اینقدر حساس باشی روش.شما اگه از خودت که هرجور هستی راضی باشی، پشیزی حرف ملت اهمیت نخواهد داشت برات.. درضمن، ملت خودشون خیلی حوری هستن که بخوان از قیافه بقیه ایرادی بگیرن (البته گه چنین هدفی اون ادم داشته باشه)؟ بیخیال بابا فکرت رو با چیزای با ارزش مشغول کن 

باور کن من خیلی حرف ها رو همینجوری و بی منظور میزنم شاید اونم مثل من بوده 

خب آدم نبايد قبل از حرف زدن فكر كنه؟ يعنى نبايد ادم فكر كنه بقيه با حرفاش ناراحت ميشن

الان اين جمله رو بيشتر از يه سال پيش به من گفتن من هنوز درگيرشم

شما اعتماد بنفس داشته باشی دیگه برات مهم نیست ملت چی میگن عزیزم. خوشگلرین ادم هم با حرفای مردم و حس ...

نميدونم از ذهنم نميره بيرون

حدود يكى دوسال پيش بهم گفتن بعضى وقتا يادش ميفتم😑😑

2706