1147
1292
عنوان

يعنى منظور بدى داشته از اين حرف؟

190 بازدید | 21 پست

يكى ميخواست بره مسافرت گفت چى ميخواى برات بياريم منم همينطور فقط خنديدم چيزى نگفتم( اخه منظورش مثلا ب شوخى بود واقعا نميپرسيد كه برات چى بياريم)

بعد گفت براى ميترا لوازم آرايش بياريم (در صورتى كه اون موقع من اصلاااااااااا ارايش نميكردم هيچ وقت)

😑😑😑 يعنى منظورش اين بوده كه تورو خدا يكم ارايش كن حداقل بشه نگاهت كرد؟

منظورش اين بود كه خيلى زشتم؟

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

1279
اخه براى كسي كه ارايش نميكنه و نميخواد بكنه كه نميگن برات لوازم ارايش مياريم!!!

باور کن من خیلی حرف ها رو همینجوری و بی منظور میزنم شاید اونم مثل من بوده 

اگه با نظرم مخالفی بخون و رد شو علاقه به شنیدن حرفات ندارم🙏🙏لطفا برای ارزو های همه و من صلوات بفرست😘😘😘😘
اخه براى كسي كه ارايش نميكنه و نميخواد بكنه كه نميگن برات لوازم ارايش مياريم!!!

شايد فك كرده نداري بخري

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل على محمد وال محمد
1320
اخه براى كسى كه اصلا ارايش نميكنه و نميخواد بكنه نميگن كه برات لوازم ارايش مياريم!!

شما اعتماد بنفس داشته باشی دیگه برات مهم نیست ملت چی میگن عزیزم.
خوشگلرین ادم هم با حرفای مردم و حسادتاشون ممکنه زشت به حساب بیاد.
خوشگلی و زشتی اصلا مسئله ای نیست که بخوای اینقدر حساس باشی روش.شما اگه از خودت که هرجور هستی راضی باشی، پشیزی حرف ملت اهمیت نخواهد داشت برات.. درضمن، ملت خودشون خیلی حوری هستن که بخوان از قیافه بقیه ایرادی بگیرن (البته گه چنین هدفی اون ادم داشته باشه)؟ بیخیال بابا فکرت رو با چیزای با ارزش مشغول کن 

باور کن من خیلی حرف ها رو همینجوری و بی منظور میزنم شاید اونم مثل من بوده 

خب آدم نبايد قبل از حرف زدن فكر كنه؟ يعنى نبايد ادم فكر كنه بقيه با حرفاش ناراحت ميشن

الان اين جمله رو بيشتر از يه سال پيش به من گفتن من هنوز درگيرشم

شما اعتماد بنفس داشته باشی دیگه برات مهم نیست ملت چی میگن عزیزم. خوشگلرین ادم هم با حرفای مردم و حس ...

نميدونم از ذهنم نميره بيرون

حدود يكى دوسال پيش بهم گفتن بعضى وقتا يادش ميفتم😑😑

1226

اگه آقا بوده باور کن اصلا نفهمیده آرایش میکنی یا نه .مردها کمتر به تیکه انداختن فکر میکنن

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
واقعا كه هميشه وقتى به حرفاى بقيه فكر ميكنم ميبينم چرا اينجورين اصلا ديگه يه حس بدى بهم ميدن بدم ميا ...

متاسفانه خیلیاهستن که چشمشونو میبندن دهنشونوبازمیکنن وهرچی دلشون میخوادمیگن

من خیلی ازاین حرفاشنیدم 

بهترین کاراینکه بهشون بی توجهی کرد اصلابه خاطرهمچین حرفی خودتو نباز چون اون ادما همینو میخوان باختن تو.

خب آدم نبايد قبل از حرف زدن فكر كنه؟ يعنى نبايد ادم فكر كنه بقيه با حرفاش ناراحت ميشن الان اين جمله ...

ببین اصلا برات مهم نباشه حرف بقیه 

منم مثل شما روی بعضی حرف ها بیشتر از ۶ الی ۷ سال فکر میکنم ولی جدیدا تصمیم گرفتم حرف بقیه برام مهم نباشه 

اگه با نظرم مخالفی بخون و رد شو علاقه به شنیدن حرفات ندارم🙏🙏لطفا برای ارزو های همه و من صلوات بفرست😘😘😘😘
اگه آقا بوده باور کن اصلا نفهمیده آرایش میکنی یا نه .مردها کمتر به تیکه انداختن فکر میکنن

آقا بود اتفاقا هميشه خيلى به همه چى توجه ميكنه هميشه ميدونه كى چى پوشيده چكار كرده مثلا هر وقت ببينتت اول به همه لباسات و كفشت نگاه ميكنه ببينه چى پوشيدى

ببین اصلا برات مهم نباشه حرف بقیه  منم مثل شما روی بعضی حرف ها بیشتر از ۶ الی ۷ سال فکر میکنم ...

منم هميشه همين تصميمو گرفتم اما نميشه باز دوباره همه چى يادم مياد و اذيت ميشم

1280