1265
1273
عزیزم طرف اگه توبه کنه و پشیمون باشه هر گناهی بخشیده میشه حق ناس روهم میشه جبران کرد  اون دنیا ...

حضرت علی ـ علیه السّلام ـ می‌فرماید: «اَمّا الظّلم الّذی لا یُترکُ، فَظلمُ العباد بَعضُهُم بعضاً» «امّا ظلمی که بخشوده نمی‌شود ظلمی است که بعضی از بندگان خدا بر بعض دیگر می‌کنند.» (نهج البلاغه، خطبه 175)

و در روایت دیگری آن حضرت حتی ادای حق الناس را از حق الله مهم‌تر دانسته و می‌فرماید: «جَعلَ الله سُبحانه حُقوقُ عبادِهِ مُقدّمةً علَی حُقُوقهِ فَمنْ قامَ بِحقُوقُ عبادالله کانَ ذلک مؤدّیاً الی القیامِ بِحقوقِ الله»«خداوند حقوق بندگانش را مقدم بر حقوق خود قرار داده و کسی که حقوق بندگانش را رعایت کند حقوق الهی را نیز رعایت خواهد کرد.» 

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل على محمد وال محمد
مرسی مهربونم

هیچ وقت از رحمت خدا ناامید نشو همیشه بهش حسن ظن داشته باش تو قضیه حق ناسم خودش کمکت میکنه خدای ما خیلی مهربونه

به دنبال ارزوهایم خواهم رفت عهد بسته ام قبل از مرگم نمیرم 👩🏻‍⚕️💗💗

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

حضرت علی ـ علیه السّلام ـ می‌فرماید: «اَمّا الظّلم الّذی لا یُترکُ، فَظلمُ العباد بَعضُهُم بعضاً» «ا ...

این درصورتیه که فرد در دنیا توبه حق ناسو نکرده باشه و اصلا پشیمون نباشه با همون گناها بره اون دنیا 

میگن اون دنیا خدا از حق خودش میگذره ولی از حق ناس نه 

ولی اگه همین دنیا ما پشیمون باشیم و تااخر عمر هرگز تکرارنکنیم و برای اون فرد استغفار کنیم در این دنیا اون دنیا خدا کمکمون میکنه

1291

همه ما زنجیروار به هم وصلیم... منِ نوعی وقتی کسیُ که در حقم ظلم کرده نبخشم، چطور میتونم توقع داشته باشم، کسی که من بهش ظلم کردم منو ببخشه؟ 

همیشه با خودم میگم ببخش تا بخشیده بشی. هیچ کدوم از ما 100% آدمهای خوب و پاکی نیستیم و از گناه مبرا نیستیم. خدا خودش عاقبت همه ما رو به خیر کنه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...   تاپیک رموز قانون جذب    
1274
واسه هرچیزی خدا راهی گذاشته چرا اینقدر کوته بین هستین  حسن ظن به خدا معجزه میکنه

خدا خودش گفته سه نوع گناه هست،يه گناه ك طرف خودشو اذيت مثلا خودكشي ومعتاد و....ويه گناه حرام بين خودش وخدا واما گناهي ك بامردم باشه خدابين حق الناس دخالت نميكنه نميشه استغفاركني وخداببخشه،خدا گفته من دخالت نميكنم بايد خود بنده ام ك بش ظلم كردي توروببخشه،بايد بره پيش طرف وحلاليت بطلبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین طبق چیزی که من خوندم اگر واقعا از ته دل پشیمان باشی از گناهت و توبه کنی و سعی کنی گناه قبلی رو ترک‌کنی و اگر هم حق الناس هست یا جبران کنی یا استغفار کنی براشون بله گناهان بخشیده میشن 

توی قران چندین و چند بار گفته خدا توبه پذیر و امرزنده است

روشنفکر کیست ؟؟ روشنفکر امیر کبیر بود که یک تنه ایران رو متحول کرد ولی یک ارزن باج به بیگانه نداد  😘😘😘😘😘
اره معلومه که حلال نمیکنن من خودم یکی قلبمو تیکه تیکه کرد حلالیت خواست ولی نمیتونم ببخشم اصلا چجوری ...

عزیزم شما هم ببخش و رها کن تا بخشیده بشی

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
حق الناس بحشیده نمیشه تحت هیچ شرایطی؟

نه عزیزم باید از اون طرف حلالیت بگیری چون خدا گفته از حق خودم میگذرم اما از حق بنده ام نه

خدایا رگ گردن رو بیخیال بغلم کن که من تو این دنیا جز تو هیچکس رو ندارم خدایا تو رو بحق منجی عالم بشریت کمم کن تا بتونم تمومش کنم بهم جسارت بده بهم قدرت بده خودتت تا حالا پشتم بودی و رسواش کردی برام رسواش کن برام کمکم کن تا خلاصی😢😢
1308
خدا خودش گفته سه نوع گناه هست،يه گناه ك طرف خودشو اذيت مثلا خودكشي ومعتاد و....ويه گناه حرام بين خود ...

باشه شما درست میگی 

ولی درجریانی که ناامید کردن یه بنده از رحمت خدا گناهه الان با پیام شما شاید این بنده خدا ناامید شه و توبه نکنه بعد شما قراره جواب بدی 

اون دنیا اینقدر طرف درگیر که دیگه به فکر کینه اینا نیست فقط یه ذره ثواب میخواد تا بارگناهاشو کم کنه و وقتی این دنیا ما براش صدقه یا استغفار کنیم حلال میکنه 

امید داشتن هم خوب چیزیه بهت پیشنهاد میکنم از ناامیدی دور شی 

خدا خودش گفته سه نوع گناه هست،يه گناه ك طرف خودشو اذيت مثلا خودكشي ومعتاد و....ويه گناه حرام بين خود ...

با یه سرچ ساده تو نت به حرفای من میرسی دوست عزیز 

با یه سرچ ساده تو نت به حرفای من میرسی دوست عزیز 

توسرچ نكردي عزيزم،اميد واهي هم گناهه ،وقتي ادم يه گناه كنه وتو كوچيك بشماري براش توهم گناه كردي،من نگفتمش راه نداري،گفتمش برو ازش حلاليت بطلب چون حيف بعدا خوبياتو وحسناتت ببره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1280