1147
1273
اوووووف  ديگه وقتي همه يك صدا ميگن  خوشگلا بايد برقصن ديگه ما هم خوشگلللل تو معذوريت اخ ...

حالا که اصرار میکنید چششششم

در حالیکه کفشهای خود را به سویی پرتاب میکند به وسط مجلس پریده و به شکل خزی تا آخر میرقصد 🤣😃😄😅

من‌ یه کودک درون شاد و شیطوون دارم به اسمویولت👩💜 لطفا باهاش مهربووون❤💖💗باشید😊
حالا که اصرار میکنید چششششم در حالیکه کفشهای خود را به سویی پرتاب میکند به وسط مجلس پریده و به ش ...

قربونت برم من 😘😘😘😘

بزرگترين افسوس من براي كاراي اشتباهي كه كردم نيست واسه كاراي درستيه كه واسه آدماي اشتباه كردم  😔😔😔

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

حالا که اصرار میکنید چششششم در حالیکه کفشهای خود را به سویی پرتاب میکند به وسط مجلس پریده و به ش ...

خخخخخخ الان خودم شاباشتم میدم😂

و خدای که به شدت کافیست 😊
1291
1274
تو برقص من دلار میریزم سرت 😂

اعععععععع

من همه اينا رو آوردم 

از اولم وسطم حالا دلارا رو به من نميدي😢😢😢😢

اصلا من ميرم ببينم كي ميخواد واسط اينا رو بكشونه برقصن 😎😎😎

بزرگترين افسوس من براي كاراي اشتباهي كه كردم نيست واسه كاراي درستيه كه واسه آدماي اشتباه كردم  😔😔😔
اعععععععع من همه اينا رو آوردم  از اولم وسطم حالا دلارا رو به من نميدي😢😢😢😢 اصلا من ميرم ...

نه نههه بمووون تو گلللمممم تو سر تو که صد دلاری میریزم تازه از این نقل رنگیام میریزم واسط😂

فقط صدی باشه هاااا این بچه هارو هم نریزی دورم پول جمع کنن🤣😂

والا دیگه خودت که بچه های این جا رو میشناسی شیطونن هه یهو دیدی همه ریختن تو سرت پولارو ازت گرفتن 

1308
نه نههه بمووون تو گلللمممم تو سر تو که صد دلاری میریزم تازه از این نقل رنگیام میریزم واسط😂

آخ جوووووووووون 

💸💵💴💴💸💰💵💴💵💸💸💵💴💴💴💵

💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬

💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

لعنتي نقلا مال عروسي مامانت بود سرت شكست بس كه سفت بود 🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕

من اگ این جوشا لعنتی برن و یکم مماغم کوچیک تر بود یکم گونه داشتم  یکم لبام قلوه ای تر بودن یکم ...

خخخخخخخخ😂😂😂😂خوبی همین الانم شک نکننن

1290