2410
2553

بچه ها من تصمیم گرفتم اصلا بچه نیارم سنمم بالای سی شده علتشم اینه که با اینکه زندگی بدی نداشتم ولی دوسنداشتم دنیا بیام خیلی هم اهل حرص و جوش خوردنم با خودم میگم بچه بیگناه چرا باید بیاد این دنیا که چی بشه از طرفی حوصله مسولیت ندارم ، نظر شماها چیه شما دوسدارین بچه بیارین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

منم دوست نداشتم بچه داریو

اما الان بیصبرانه منتظر بچمم😍 عاشقشم و کلی حس های مختلفو نیومده تجربه کردم

و البته خودم شکرخدا از زندگیم راضی بودم ولی علاقه ای به بچه دار شدن نداشتم.اما الان میفهمم اشتباه میکردم😍

خدایا شکرت   راضیم به هر اونچه بخوای  

خو ما الان راهنمایی کنیم چیکار کنیم؟

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍

اره دوس دارم دختر بیارم و کمبودای عاطفی خودمو براش جبران کنم. من رابطم با مادرم همیشه بد بوده و هست. خدا دلش برام بسوزه و بهم دختر بده که باهاش مث یه دوست باشم

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    
2714

هر کس اختیار خودشو داره من بچه دارم و نمیتونم به یکی بگم بیار یا نیار هر کس شرایط خودشو بهتر درک میکنه

کارای خوشگل و هنری تو هر سبک و سلیقه ای از کارای نمدی تا بافتنی های زیبا و خاص از سرمه دوزی تا دوختهای نوین همه و همه در کانال تل گرام baharshop518@

منم میخواستم بیارم   بعد پریروز فک کردم گفتم میخوام چیکار   مسئولیت هم هست   درسته نعمت بزرگیه ولی بزا یه نفسی بکشیم یه مسافرتی اینا بریم   خودمون بچه ایم

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
منم دوست نداشتم بچه داریو اما الان بیصبرانه منتظر بچمم😍 عاشقشم و کلی حس های مختلفو نیومده تجربه کر ...

منم،اما الان ک باردارم،بچم شده جونم لحظه شماری میکنم تا پاییز شه

2706