1147
1341
عنوان

برای بابام متاسفم

| مشاهده متن کامل بحث + 1821 بازدید | 94 پست

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

گفت میگم که شوهر کنی بری 

ببخشیدا ولی وضعیت مامانت از بابات هم بدتره انگار 

واسه چی اون حرف بیخودو بهت انتقال داده مثلا با این حرف تو مغز خر میخوری و به یه آدم آسمون جل و بی شرایط بله میگی که مثلا ازدواج کرده باشی؟ خواستگار خوب بیاد میری دیگه

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍
1350
ببخشیدا ولی وضعیت مامانت از بابات هم بدتره انگار  واسه چی اون حرف بیخودو بهت انتقال داده مثلا ...

خب این خواستگارم شرایطش خوبه خواستم ردش کنم میگه رد نکن

با همین خواستگار ازدواج میکنم فرار میکنم میرم

وا نکنی این کارو دیوونه 😐😐😐😐 اگر خوب بود که بله میگفتی بهش مسخره بازی در نیاریا

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍
کتکم میزد در حد مرگ با سیخ و کابل سیم چوب تهدیدم میکرد شبا از روی دیوار پرتم میکنه نصف بجگیمم توی ...

اگه ی خاستگار خوب اومد برات ودلت راضی بود ازدواج کن برو پی خوشبختیت ان شااله موفق بشی.بهتره تا بمونی توی این زندگی بااین ادما

❤❤دوستای گلم اگه میشه برای مادرشدنم دعاکنید شایدبادعای شمادوستای گلم خدادلموبازم شادکرد❤❤❤❤❤❤

22سالته بعد 15سالع با پدرت قهری.یعتی از دوازده سالکی باش قهری؟؟بخدا باورم نمیشع مگه همجین زندکی هایی وحود دارع؟؟؟حتمن ایراد از تو هم عست یعنی هم تو هم مدرت وگرنه کدوم بجه ی دوازده ساله یی با پدرش قهر میکنه اصلن بچه میدونه قهر چیه 

ببهشید بنیان خانوادتون خیلی سست است..نمیشه گفت فقط پدرت مقصره

مادر فقط اونی نیست که وقتی جواب مثبت آزمایش بارداری رو میگیره و از خوشحالی اشک شوق می ریزه و واسه سورپرایز کردن همسرش لحظه ها رو میشماره...اونی که جواب منفی رو میگیره و تا خونه عینک افتابی رو نقاب صورتش میکنه .. سرش رو پایین میگیره و اشک تلخ حسرت می ریزه و مدام با خودش میگه جواب همسرم رو چی بدم ... اونم مادره...مادر فقط اونی نیست که با شوق و ذوق به همه خبر بارداریشو میده و از همون روز اول واسه اومدن نی نی برنامه ریزی میکنه ....اونی که با صدای گرفته به همسرش میگه:بازم منفی بود .... اونم مادره...مادر فقط اونی نیست که با عشق و هیجان برای نی نی سیسمونی میخره و همه بهش تبریک میگن ...اونی که چشمش تو بازار به یه لباس کوچولو میفته و دلش ضعف میره ... یواشکی لباس رو میخره و از ترس حس ترحم دیگران ... آرزوهاشو گوشه کمد پنهان میکنه و گاهی تو خلوتش لباس رو بغل میکنه و می بوسه ..اونم مادره....مادر فقط اونی نیست که توی مهمونی ها هرموقع ازش اسم فرزندش رو می پرسند چشم هاش برق بزنه و با افتخار اسم بچه ش رو به لب بیاره ...اونی که سالهاست اسم انتخاب کرده و هرجا اون اسم رو میشنوه دلش میریزه و چشم هاش خیس میشه ... اونم مادره ...مادر فقط اونی نیس که بچشو تو شکم نگه میداره و بعد از ۹ ماه به دنیا میاره...اونی که با تمام مهربونیش یه نفرو از وجود خودش میدونه و عاشقانه بزرگش میکنه اونم مادره...مادر فقط اونی نیس که ۹ ماهه بارداری رو شبانه روز با بچش عشق کنه و لحظه شماری کنه واسه اومدنش...اونی که لحظه ی انتظارش با بارداری فرق داره و منتظرِ ببینه چه بچه ای تو بغلش قراره اروم بگیره اونم مادره...آره دوست من ... همه منتظرا مادرن... ای کاش هیچ کس دل یه منتظر رو خواسته و ناخواسته نشکنه و همه باور کنن... اونم یه مادره.
1348
خب این خواستگارم شرایطش خوبه خواستم ردش کنم میگه رد نکن

😐😐😐 نه واقعا پس چرا میخواستی رد کنی؟ همین الان کفتی شرایطش خوب نبود

خواستگارم خوبه میخوام قبولش کنم جهیزیه ام نصفشو خریدم بقیه اش هم مشکلی نیست جور میشه

اگر اخلاقش خوبه و آدم چشم پاک و شادی هست و دستش به دهنش می رسه به نظرم سخت نگیر به خاطر تحصیلاتش

هیچ کسی در جهان ،…. هیچ کسی در جهان ،…. ارزش این رو نداره که انسان زندگی خود را بخاطر او خراب کنه …. بخاطر دیگران می شود ساخت ،…… اما بخاطر هیچکس نمی شود خراب کرد …(دکتر فرهنگ هولاکویی) 

من نمونه تو رو زیاد دیدم اسی جون ..الان اینجا دقیق نمیگم ولی کسی که دارم مثالش رو میزنم پدره بدتر از اینا سرش میاورد الان اون دختر عشقش و زندگیش پدرشه جرات نداریم بهش بگیم تو دهنمون رو سرویس میکنه میگه به بابام حرف نزنید ..معمولا پدرایی که اینجورین وقتی دخترشون شوهر میکنه باز تا چند سال اول باهاش بدن امااااا بعد خیلی خوب میشن..انشاءالله بابای تو هم خوب میشه عزیزم

تا خداوند نخواهد حتی برگی از درخت فرو نمیریزد🤗
1288

خیلی تو انتخابت دقت کن حداقلش منو امثال تو ک از دست بزرگترامون تا این سن آسایش و ارامش نداشتیم خداییش خوشبختی حقمونه.حداقلش اینه ک ب اینده امیدواریم

چندجلسه قبل ازدواجت با اقای خواستگارت برو پیش مشاور یا روانشناس..ببینین چقدباهم تفاهم دارین اخلاقتون چجوریه خیلی خوب راهنمایی میکنن ک بعدا خاطر بعضی مسائل اذیت نشی یا شبیه پدرت باشه

اگه‌امضامو‌میخونی میشه براسلامتی مادرم یه صلوات بفرستی❤
اون مال یکماه پیشم بود شرایطش دوست نداشتم این جدیده خوبه

آها خوب اینجوری بهتر شد

22سالته بعد 15سالع با پدرت قهری.یعتی از دوازده سالکی باش قهری؟؟بخدا باورم نمیشع مگه همجین زندکی هایی ...

چون حبسم میکرد توی توالت منو تا حد مرگ می کشت

تا ۱۸سالگی کتک خوردم ازش

چون حبسم میکرد توی توالت منو تا حد مرگ می کشت تا ۱۸سالگی کتک خوردم ازش

وای خدا....😦😦😦😦😦

مادر فقط اونی نیست که وقتی جواب مثبت آزمایش بارداری رو میگیره و از خوشحالی اشک شوق می ریزه و واسه سورپرایز کردن همسرش لحظه ها رو میشماره...اونی که جواب منفی رو میگیره و تا خونه عینک افتابی رو نقاب صورتش میکنه .. سرش رو پایین میگیره و اشک تلخ حسرت می ریزه و مدام با خودش میگه جواب همسرم رو چی بدم ... اونم مادره...مادر فقط اونی نیست که با شوق و ذوق به همه خبر بارداریشو میده و از همون روز اول واسه اومدن نی نی برنامه ریزی میکنه ....اونی که با صدای گرفته به همسرش میگه:بازم منفی بود .... اونم مادره...مادر فقط اونی نیست که با عشق و هیجان برای نی نی سیسمونی میخره و همه بهش تبریک میگن ...اونی که چشمش تو بازار به یه لباس کوچولو میفته و دلش ضعف میره ... یواشکی لباس رو میخره و از ترس حس ترحم دیگران ... آرزوهاشو گوشه کمد پنهان میکنه و گاهی تو خلوتش لباس رو بغل میکنه و می بوسه ..اونم مادره....مادر فقط اونی نیست که توی مهمونی ها هرموقع ازش اسم فرزندش رو می پرسند چشم هاش برق بزنه و با افتخار اسم بچه ش رو به لب بیاره ...اونی که سالهاست اسم انتخاب کرده و هرجا اون اسم رو میشنوه دلش میریزه و چشم هاش خیس میشه ... اونم مادره ...مادر فقط اونی نیس که بچشو تو شکم نگه میداره و بعد از ۹ ماه به دنیا میاره...اونی که با تمام مهربونیش یه نفرو از وجود خودش میدونه و عاشقانه بزرگش میکنه اونم مادره...مادر فقط اونی نیس که ۹ ماهه بارداری رو شبانه روز با بچش عشق کنه و لحظه شماری کنه واسه اومدنش...اونی که لحظه ی انتظارش با بارداری فرق داره و منتظرِ ببینه چه بچه ای تو بغلش قراره اروم بگیره اونم مادره...آره دوست من ... همه منتظرا مادرن... ای کاش هیچ کس دل یه منتظر رو خواسته و ناخواسته نشکنه و همه باور کنن... اونم یه مادره.
1335