1345
1341
عنوان

برای بابام متاسفم

1822 بازدید | 94 پست

من اصلا عادت ندارم با دوستام برم تفریح یا حتی فامیل. اهل خرید و لوازم ارایشم نیستم اگرم بخرم دستم توی جیب خودمه از پدرم نمیگیرم ولی خرج داروهای تنبلی تخمدان و هورمونی با پدرمه. بابام ادم خسیسی هست و حالت جنون داره واسه هزارتومنم خودکشی میکنه دایما ناله میکنه من ندارم خرجتو بکشم! خوشبحال اونروز شوهر کنی

تقریبا یکماه پیش خواستگاریم بود که رد کردم الان مادرم پیشم بود گفت یه چیز بهت میگم ناراحت نشو؛ گفت موقع خواستگاریت با بابات تو ماشین بودیم گفته کی میشه شوهر کنه شرش کم شه راحت شیم از دستش!! کی حال داره خرج اینو بده!!

واقعا دلم از حرفش شکست

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

وای واقعا؟!

پدرا خیلی دخترین که. حتما فشار زندگی روش زیاده که اینجوری گفته. ته دل نیست 

شوهر دادنم که اول راهه.بااین شرایط اقتصادی یه جهاز معمولی ۲۰۰تومن میشه😕😕

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت   راضیم به هر اونچه بخوای  
1307
1226

ببخشيد چرا هزينه داروهات با باباته؟

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

بگو میخواستین ی کاندوم بخرین ک الان ازشرم راحت بودین.بگو اوردینم وظیفتونه خرجمو بدین.بعدشم مادرت نباید چغولی باباتو بکنه پیش تو البته ببخشید

❤❤دوستای گلم اگه میشه برای مادرشدنم دعاکنید شایدبادعای شمادوستای گلم خدادلموبازم شادکرد❤❤❤❤❤❤
1335