1351
1341
عنوان

برای بابام متاسفم

| مشاهده متن کامل بحث + 1821 بازدید | 94 پست

لا اله الاالله.پدرشوهر من منت نونی رو که از بچگی تاالان به بچه هاش داده سرشون میذاره.(جالبه بچه هاش از همون بچگی کار میکردن بااینکه باباشون بسیار پولداره.البته از نوع خسیسش).انگار بچه ها ازش خواستن دنیاشون بیاره.بعد سالی یکی ام میاوردن نمیدونم فازشون چی بود

حیفه شوهرم بابا نشه.تصور اینکه یه دخترکوچولو با چشمای درشت و موهای مشکی یا یه پسرکوچولو که از تپلی دستاش مثل نون بربری شده، مامان صدام بزنه قند توی دلم آب میکنه.خدا همه تون رو حاجت روا کنه،میشه واسه رسیدن به آرزوم 1 دونه صلوات بفرستید؟

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350
با پول مادرم جهیزیه میخرم مشکلی نیست

پس داروهاتم با پول مامانت بخر دیگه منتی سرت نباشه از طرف بابات

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت   راضیم به هر اونچه بخوای  

توهم میگفتی الان بخوام ازدواج کنم خرج و مخارجی ک پیش میادرو میده؟جهازموچی؟

اگه اینقدبهت سخت میگذره و توان و تحمل سر و کله زدن باهاش رو نداری عروس شو حداقلش راحت میشی.البته اگه خواستگارخوب داری

بابای منم خیلی دلموشکست ولی نه از خرج و مخارج.حتی یبارم همه خانوادم دسته جمعی ی کتک مفصل بابت یکی ازخواستگارام بهم زدن ک قبولش کنم ولی یارو اشغال بود اخلاق نداشت نمیخواستم از چاله دربیام بیفتم توچاه.تنها کاری ک میکنم اصلا باهاش حرف نمیزنم وقتایی ک خونس از اتاقم درنمیام حتی سرسفره باهاشون نمیشینم هزاران بار جلو خودم گفت پسر از دختر بهتره ی پسرمیاد هزارتا دخترش بره خیلی دلم شکست ولی ب روش نیاوردم.غصه نخور تمها نیستی از این امثال پدرا زیاده

اگه‌امضامو‌میخونی میشه براسلامتی مادرم یه صلوات بفرستی❤
اره لیسانس دارم میخوام ارشد بخونم

اگه سرکارمیری ک دیگه چکاربهت دارن بازخداراشکر دستت تو جیب خودته وگرنه الان ن میشه رو بعضی پدرو مادرا حساب کرد ن خیلی ازشوهرا.کارتو بکن درستو بخون براخودت مستقل باشی

❤❤دوستای گلم اگه میشه برای مادرشدنم دعاکنید شایدبادعای شمادوستای گلم خدادلموبازم شادکرد❤❤❤❤❤❤
1307
توهم میگفتی الان بخوام ازدواج کنم خرج و مخارجی ک پیش میادرو میده؟جهازموچی؟ اگه اینقدبهت سخت میگذره ...

خواستگارم خوبه میخوام قبولش کنم جهیزیه ام نصفشو خریدم بقیه اش هم مشکلی نیست جور میشه

1288
جالب اینه من ۱۵ساله باهام قهره اصلا باهام حرف نمیزنه منم صبح تا شب سرکارم اصلا اذیتش نمیکنم اصلا نم ...

جواب نفر اول لایک داشت 

هیچ کسی در جهان ،…. هیچ کسی در جهان ،…. ارزش این رو نداره که انسان زندگی خود را بخاطر او خراب کنه …. بخاطر دیگران می شود ساخت ،…… اما بخاطر هیچکس نمی شود خراب کرد …(دکتر فرهنگ هولاکویی) 
خواستگارم خوبه میخوام قبولش کنم جهیزیه ام نصفشو خریدم بقیه اش هم مشکلی نیست جور میشه

انشاله خوشبخت شی بالاخره اونم ی روز بابت این رفتارش شرمنده میشه

اگه‌امضامو‌میخونی میشه براسلامتی مادرم یه صلوات بفرستی❤
چرا قهری باهاش جندسال؟

کتکم میزد در حد مرگ با سیخ و کابل سیم چوب

تهدیدم میکرد شبا از روی دیوار پرتم میکنه

نصف بجگیمم توی توالت حموم زیرزمین حبس بودم

چه دلخوشی دارم باهاش حرف بزنم

1346