2737
2734
عنوان

تو باشگاه بودم غصه خوردم

576 بازدید | 50 پست

باشگاه بودم همه که کلاس ها تموم شدن اهنگ رقصیدنی گذاشتن رقصیدن یه وضعی بود

من یه گوشه نشسته بودم نگا میکردم   حسرت خوردم

خوش بحالشون چقد حال و روحیشون خوبه   ادا درمیاوردن وسط رقص هاها میخندیدن   جیششون میگرف از خنده  من روم نمیشد برقصم این هیچ   ذهن باز ندارم   همشون ذهنشون باز بود   من افکارای پوسیده و هیچ مغزمو میخورد(وسواس فکری دارم  درمان شد دوباره برگشت) اونجا قول دادم دیگه منم الکی حرص و غصه ی کارها و کارهایی که حتی نشده رو نخورم  ولی اینم مث قول های دیگم هیچه    ذهنم مث عنکبوت افکار ها رو تار میزنه یه عالمه  و من زندونی بینشون

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

عزیزم خیلی اشتباه میکنی ک فکر میکنی کسی ک میخنده و میرقصه بی غمه چ بسا بعضیا غمشون خیییلی بیشترازشماس

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند..بگذار بمانند به خماری که زما هیچ ندانند..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مگ هرکی دلقک بازی کنه حالش خوبه

خودم خیلیارو دیدم ک اهل رقص و مسخره بازی و... ولی زندگیشون ذاغونه

کلا ادم باید نرمال باشه

و خداوند سر را آفرید، تا روی گردن باشد... نه در زندگی مردم... 
با عرض معذرت چه کار احمقانه ای 

رقصو میگی؟انقددددد شااارژ شدن  انقد خوشحال بودن  عالی بود

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2738

منم‌وسواس‌فکری‌داشتم‌‌خوب‌شدم‌ولی‌هنوز‌اثرایی‌‌‌مونده‌ازش

خیلی‌سخته‌‌خیلی‌درکت‌میکنم

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  

اصلا ربطی به روحیه نداره بیشتر یه عادت هست. می شناسم کسی که در حد مرگ باشوهزش اختلاف و کتک کاری و هزار تا ناراحتی داشت ولی تا یه آهنگ میشنید شروع می کرد به رقص. 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
عزیزم خیلی اشتباه میکنی ک فکر میکنی کسی ک میخنده و میرقصه بی غمه چ بسا بعضیا غمشون خیییلی بیشترازشما ...

وسواس فکری یه جوریه که فکر رو همچین درگیر میکنه انگار بدترین اتفاقا افتاده واست   در حالی که ممکنه در واقعیت زندگیت بهترین باشه        روحیه منظورمه    کاملا معلوم بود روحیشون چقد عالیه

2706