2737
2734
عنوان

شیرنخوردن نوزاد

64 بازدید | 5 پست

سلام دوستان دخترم سه ماهه ویک روزه هست چند روزه شیرکم میخوره سینه میگیره ولی هی ول می‌کنه هی میگیره اینجوری کلا ده دقیقه شاید شیربخوره توخواب شیربیشترمیخوره ولی مک زدنش یواشه چکارکنم ازاین طرفم شیرخودم یکروز زیاده به روز کم بعضی وقتا سینم سفت میشه بعضی روزا شل یعنی وقتی شل میشه شیرندارم چکارکنم شیرافزا رازیانه پودر شیرافزا گالاکتومید میخورم میوه وغذاهم که میخورم چکارکنم دیگه

تعداد رای : 1
نظرسنجی
بله
0
0%
خیر
1
100%

خب گلم سعی کن از انوواع اش وسوپ ها استفاده کنی تاشیرت زیاد بشه شیر نخوردن نوزادتم نگران نباش درسته کوچیکه اونم ادمه شاید دلش نمیخواد ومیل نداره یا دهنش وزبونش زخم شده که نمیتونه بخوره دقت کنی میفهمی شیرنخوردن وقتی نگران کنندس که نوزادت وزن نگیره یا کم وزن بگیره اونوقته که باید به فکرچاره باشی

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی شیر نداری؟

هندوانه بخور 

دختررمنم سینه چپمو نمیگیره یکی دو روزه نمیدونم چرا ادا درمیاره 

نی نی یار خواههههش میکنم این کاربریمو نترکون دیگه شماره ندارم بخدا 😢😢😢 با ی اکانت از بهمن حرف زدم با اون یکیا ک هیچی نگفتم اونارو چرا میترکونی  😭😭😭
2728