2733
2739
عنوان

بنظرتون چقد مونده ک ب اخر خط برسیم

406 بازدید | 27 پست

شوهرم افتضاح شده افتضاح منم روانی کرده  مثلا چن وقت پیش با هم خوب خوب بودیما رفت سر کار اخر هفته اومد ز زد گفت برو لباسامو از فلان جا بیار منم فقط گفتم بخدا حوصله ندارم شردع کرد فحش دادن گ وه خوردی حوصله نداری  چ غلطی میکنی مگ این شروع ماجرا بود اومد چن روزی بخاطر ی مراسم عذاداری مرخصی بود  اومد کفت بیین من دیگ ادم سابق نیستم طوری میشم ک حتی تو خوابتم ندیده باشی بی دلیلا قبل میگفت ولی ن ب این جدی ای دیگ رفت بیرون اخرای شب میومد میرفت تو اتاق میخوابید یا ز میزدم بیا منم ببر مراسم میگفت تو باشی بهتره یا اگ میرفتم محل سگ ب منو بچه نمیداد  دیشب یکم عصر بهتر شد  ب زور رابطه خواست گفتم بزارم تموم شه ابن ماحرا خلاصه کوتاه اومدم شب رفتم تو اتاقش ی چیزی بپرسم گفت میشه ابنقد با من حرف نزنی بدم میاد اذت فک کن من نیستم  و خلا۱صه رو بودن من حساب نکن دیگ دیگ منم کلی حرف بارش کردم ک‌منو مسخره کرده بود رفتم تو اتاق دیگ خوابیدم صبح دیدج اومد بغلم کرد رابطه میخواست منم شروع کردم ب شوخی ولی قبل رابطه گفت کاش میشد ندیدت تو زو خدا برو درخواست بده رابطشم نداست و رفت از اتاق بیرون و زد بیرون ظهر اومد باز منو صدا کرد بیا پیشم دلم راطبه میخواد دوباره رفتم البته اول نمیرفتم اینقد گفت رفتم دوباره شروع کرد ب وراجی کردن ک نمیدونم چرا دیگ نمیخوامت رابطم نخواست و خدابید ظهر رفتم مراسم وسط مراسم دیدم نیست گفت جاایم با یکی از اقوام بود  گفت حاییم گفتم چرا مثل همه کنارم نموندی گقت هر چی کمتر ببینمت بهتره اذت بدم میاد بعد پیام داده ازم زفتارای عجیب تری میبنی تازه نمیدونم چشه دارم روانی میشم بنظرتون چقد مونده علنا بخوار طلاقم بده با ی بچه

یکیو زیر سر نداره،؟

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای دیوانه شده شوهرت!!

اعصابم خورد شد

چقد کوتاه میای

خودتو‌دوست داشته باش بهش محل نده بزار مثل چی بیفته به پات

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2738

وای چقدر بیشعورع

البته همه مردا همینن .شوهر منم ی بیشعور ب تمام معناس.امروز بهش گفتم زمین بخر خونه بندازیم

گفت با چ س تو ؟؟؟پولم کجا بود؟؟؟؟؟؟؟بیشعور عوضی .

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم
2706