2733
2734
عنوان

طاهره

199 بازدید | 5 پست

سلام متاسفانه جنینم تو تو هفته نهم از دست دادم استرسم خیلی زیاد بود دکتر زنان داروهای روانپزشک تایید نمیکردن میگفتن به هیچ عنوان نباید استفاده کنی دکتر روانپزشکم داروهای دکتر زنان تایید نکردمن از ترس هیچی استفاده نکردم الان استرس داره دیونم میکنه اگه دوباره باردار بشم استرس وحشتناک سراغم بیا دباید چکارکنم توروخدا یکی راهنماییم کنه

عنوانتون چه معنی میده عزیزم?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

به دکتر زنانت بگو مشکلتو

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731