2733
2734

سلام دافای من 😂😘 

چطور مطورین ؟

خوب بریم سراغ سایه چشم 😍 

از گرون ترین و محبوب ترین و خوشجل ترین سایه چشم بگم برااتون 😆 سایه چشم هدی بیوتی که اصلش حدود یک میلیون و دویست تومنه البته فیکم هست که میتونید زیر 100 تومن هم بخرید من عاشق این سایه هستم و یکی از بهترین رگبندی هارو داره . 

سایه چشم این لی رو هم من خیلی دوست دارم 😍 حتما یه بار امتحانش کنید رنگ بنفش و صورتیش (شماره 020) محشره 😍 بچه ها همینطور که روی بسته بندی سایه هم درج شده مدت زمان استفادش 18 ماه هستش ❤

سایه چشم فلورمار هم عالیه مخصوصا شماره (06)

سایه های تکی مای هم خوبه من رنگ بنفش شماره (75) رو دارم و راضی هستم 💋

خوشگلای من اینا سایه هایی یودن که خودمم استفاده کردم و راضی بودم 😊

بریم سراغ رژلب 💕

رژی که من همیشه میزنم از برند مارال هستش که قیمت مناسبی هم داره اگه رنگ قرمز مارال رو میخواین شماره (V07) ( وی صفر هفت ) خوبه 

اگه یه رنگ صورتی مات خوشرنگ میخواین (L49) عالیه من همیشه این رژ لب رو میزنم 😍

رژ لب مایع violetta  شماره 20 هم خیلی خوشرنگه 

(چه ها همه ی رژ لب ها مقداری سرب رو دارن 

ولی برند این لی خودش گفته که رژلب های ما فاقد سربه ولی من هنوز از این رژلب استفاده نکردم😘)

عزیزای من سعی کردم سایه جشم و رژلب های ارزون و باکیفیت رو بهتون معرفی کنم 😘

اگه سوالی دارین بپرسین تجربه ای دارید بگید و اینکه بگید که دوست دارید تاپیک بعدی در مورد چی باشه 💕

دوستتون دارم 💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
کاش عکساشونم می زاشتی گلم

عزیزم ببخشید من نمیدونم چرا نمیتونم عکس بزارم 

شب از گوشی یکی از دوستام تاپیک میزنم و عکسارو میزارم تگت میکنم که ببینی عشقم 💋❤💕

کرم پودر مناسب پوست چرب که قیمت مناسب داشته باشه و مخملی بشه رو پوست میشه معرفی کنین؟

من mix میزنم راضی ام دوسه هم خوبه 

اگه بتونی اصل مک و هدی بیوتی رو پیدا کنی خوبه اونا محشرن 

2706