2733
2734

خانما امروز بعد از هرگز رفتم خونه دوستم هموهنگ بود ولی خیلی به هم ریخته بود. یکم زیر زبونش کشیدم خیلی آدم توداری هست... صداشم گرفته بود در مورد شوهرش پرسیدم گفت ایشالا جنارشو بیارن... گفتش مثل اینکه سر یه موضوعی بحثشون شده که و آقاهه جا خوابشو عوض کرده اصلا محل به زنه نمیده.. زنه هم میره بهش میگه باهام صحبت کن و این جور چیزا.. مردا طردش میکنه و میگه این پند سال زندگی برام نزاشتی و همش تو تصمیم گرفتی (در صورتی که دختره واقعا ایده ال و خوش اخلاقه) گفته تو وقتی مادر پدرم میان خوبی احترام میزاری ولی جر و بحث که دختره قسم خورو همش الکی میگفت اصلا دلوا ربطی به خانوادش نداشت خودش پاشونو کشید وسط...حالا نگو مادر پدر این پسره میخاستن کلا بیان خونه پسره بمونن واسه تابستون این داشته با دعوا پیش زمینه فراهم میکرده.. خلاصه دختره گفته اینقده جیغ زده خودشو زده پسره میگه مثل ماست بوده اینقده مغرور بعد رفته پیش شوهرش گریه گریه خودرنی که منو بغل کن من گدای محبتتم... پسره گفته من بلد نیستم دوستم قسم میخورده تا نیم  ساعت داشتم سکته میکردم فقط داشته نگام میکرده زیر لب بد میگفته... دیگه آخرش پسره بغلش نکرده و بسیار مغرورانه رفته سرکار... بهش گفتم بدترین کارو کردی گفته صبح رفتم پیشش بغلش کردم دست مالیش کردم شوهرش پسش میزده و این دختره داشته داغون میشده.... دلم براش کباب شد... فقط بخاطر سادگیش بخاطر وابستگیش هی میگفت چیکار کنم نمیتونم اگه حرف نزنه ویونه میشم من توجه میخام و کارای زنونه که واقعا نمیدونم چی بگم... ظهر تاحالا مشکلات خودم یادم رفته... دوستان نظر شما چیه من چه راهکاری بهش بدم... فقط طلاق و اینا نه چون مشکل حادی نیست بنظرم چی بگم دختره رو خودش کار کنه؟؟

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین

كمبود محبت دارن چون

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی زیاده حسش نی بخوانم

دیگه قطره چکانی نکردم

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین
بی محلی

دقیقا منم گفتم کم محلی کن گفت نمیتونم مثل اهنربا همش دورش میچرخم

😐دختره رو خودش کار کنه رفتار غیر عادیی نداره ولی چطوری هی میره سمت کسی ک پسش میزنه؟؟؟اونم ن یکبار ن دوبار سه چهار بار هی رفته😑

سر بچه هاتونو از سانروف بیرون نیارین .شاید یکی بچش سر نداشته باشه دلش بشکنه   

مهر طلبی به همراه تله رهاشدگی داره ..اینجور افراد اصلا نباید راهکار بدی چون قدرت تصمیم گیریشون صفره ..نمیتونن نفس بکشن بدون طرف ...فقط عاشق اون قسمت دست مالی 😂😂😂😂شدم 

2738
واای چه ضعیفه

خیلی خیلی

من تعجب کردم که اینقدر بها داده شوهرش اونم میگه اصلا محل نزاشنه که حتی آب دست زنش بده کل موهاش کنده بود صورتش زخم خودزنی کرده

خواهشا این تاپبکو بده بهش بخونه تا دستس دستی زندگیشو نابود نکرده.

هر زنی تشنه محبت و توجهه اما باید از راه درستش وارد بشه.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1591616/چگونه-شوهر-بداخلاقمو-عاشق-خودم-کردم?page=1

میدونی اگر شنونده غیبت باشیم هفتاد برابر غیبت کننده گناه کردیم؟!! آره وحشتناکه!! دلیل بیشتر بودن گناه شنونده اینه که به غیبت کننده این جرات رو میده که بازم کارشو تکرار کنه. بیا از همین الان تلاش کنیم اجازه ندیم جایی که حضور داریم این گناه بزرگ اتفاق بیفته.  اولین قدم در برابر غیبت اینه که اصلا اجازه ندیم غیبت صورت بگیره، دوم اینکه اگر اتفاق افتاد ردّ غیبت کنیم،  یعنی از کسی که غیبتش شده دفاع کنیم. حدیث از پیامبر (ص) هست که گفتند کسی که بر برادر مسلمانش منت بگذارد و در برابر غیبتی که از او در مجلسی شنیده دفاع کند خداوند هزار در از شر و بدی را از او در دنیا و آخرت باز می گرداند و اگر دفاع نکند در حالی که قادر بر دفاع است هفتاد برابر گناه غیبت کننده بر او است. حالا سوال پیش میاد که چجوری دفاع کنیم؟ اگر از ویژگیهای ظاهری اون شخص غیبت شد که مثلا چهره ش فلانه ، بگیم اینا که عیب نیست ،عیب اینه که انسان از انسانیت به دور باشه یا گرفتار گناه باشه. اگه از خصوصیات اخلاقی اون شخص غیبت شد که مثلا حسوده یا خسیسه، اینجا سعی کنیم این ویژگی اون شخص رو توجیه کنیم و مثلا بگیم  اینطور نبوده و شاید منظورش این نبوده و صحبتایی مثل این رو بگیم و اگر اون خصیصه قابل توجیه نبود بگیم به هر حال هر آدمی گرفتار خطا میشه، کیه که خطا نداشته باشه ! یا این احتمال رو مطرح کنیم شاید به طور غیرعمد اون رفتار نادرست ازش سر زده. و اگر دفاع مقدور نبود بحث رو عوض کنیم و یا محل و مجلس غیبت رو ترک کنیم، و اگر ترک محل مقدور نبود باید به شکلی مثل بی اعتنایی یا تغییر رفتار نسبت به غیبت کننده نارضایتی خودمون رو نسبت به این عمل نشون بدیم. امام علی (ع) در این زمینه میفرمایند؛ پایینترین حد نهی از منکر و انکار عمل اهل گناه این است که با چهره ای در هم کشیده و ناراضی از عمل آنها با آنها برخورد کرد. و در آخر برای کسی که غیبتشو شنیدیم صلوات بفرستیم یا آیةالکرسی بخونیم یا واسش دعا و استغفار بگیم یا به نیابتش صدقه بدیم...اینجوری حداقل سعی خودمون رو کردیم قدم خیری برای اون شخص برداریم و در حد توان برای گناهی که ناخواسته درگیرش شدیم کاری رو به عنوان جبران انجام داده باشیم...

مردا از زنای آویزون به شدت متنفرن بدتر منزجر میشن دوستت نیابد محلش بذاره اهمیتی بهش نده خود پسره خود به خود می‌ره طرفش

افسانه یِ حیات حرفی جز این نبود     یا مرگِ آرزو یا آرزویِ مرگ
2706