2726

من ی ساعته برگشتم ج دومم بوده خیلی اطلاعات نداره طرف ک چی بزنم بعدش شماچی زدید

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلانمیدونم چیه

با ی دستگاه وسوزن ریز پوستوخراش میده ی سری کوکتهامیزنه براجوان سازی یا لک یاهرچیزدیگ

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
2728

کجا رفتی ؟ 

من می خوام برم اما خیلی گرونه جلسه ای پونصد 

تازه شیش ماهم بیشتر دوام نداره 

منظورم همون کرم پودر دائمه ها 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
ترمیم کننده اوریاژ روزی دوسه بار نیم ساعت بعد زدن ضد افتاب ضد افتاب با اس پی اف بالا ک هر دفعه یک و ...

میگن بعداز۴روز باس ضدافتاب زد ترمیم کننده هم بالافاصله نبایدزد نمیدونم والا دقیق

کجا رفتی ؟  من می خوام برم اما خیلی گرونه جلسه ای پونصد  تازه شیش ماهم بیشتر دوام نداره& ...

وا چخبره من دویس میدم البت ی دکتری ۳۵۰میگرف

میگن بعداز۴روز باس ضدافتاب زد ترمیم کننده هم بالافاصله نبایدزد نمیدونم والا دقیق

من پیش دکتر انجام دادم بلافاصله برام ترمیم کننده زد بعد نیم ساعتم ضد افتاب زد خودش برام بعدش یه ماسک معمولی داد زدم برگشتم خونه

اون که میکرونیدلینگه

مزونیدلینگ کوکتل میزنه نیدلینگ فقط خراش میده بدون مواد باموادش میشه مزونیدلینگ

وا چخبره من دویس میدم البت ی دکتری ۳۵۰میگرف

پس بهم بگو جاشو ممنون  

همون تکنیک پوست کره ای هست دیگه میکرونیدلینگ یا کرم پودر دائم 

شما چه رنگی و انتخاب کردی ؟ 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
من پیش دکتر انجام دادم بلافاصله برام ترمیم کننده زد بعد نیم ساعتم ضد افتاب زد خودش برام بعدش یه ماسک ...

اوه چخبربوده نبایداینقدچیززد باید ب پوست استراحتم داد

پس بهم بگو جاشو ممنون   همون تکنیک پوست کره ای هست دیگه میکرونیدلینگ یا کرم پودر دائم&nbs ...

کرم پودر دایم میشه مزو وایت

من خوزستانم

پس بهم بگو جاشو ممنون   همون تکنیک پوست کره ای هست دیگه میکرونیدلینگ یا کرم پودر دائم&nbs ...

رنگ نداره ک شما بامزو وایت اشتباه گرفتی

2706