2733
2734

چه مارکایی استفاده میشه تو ارایشگاه که راضی بودین راهنمایی میخوام ازتون☹️

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آرایشگاه داری؟

میخوام باز کنم نمیدونم چه مارکی خوبه واسه گریم و چه مارک سایه خوبه ارایشگاهی که دورشو گزروندم زیاد خوشم نیومد از مارک گریم و سایه اش

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   
مای فلورمار بل 

کرم گریم مای خوبه واسه گریم تو ارایشگاه استفاده میکنید؟!

شماها میرید ارایشگاه نمیدونید چی استفاده کردن رو صورتتون چه مارکی که خوب بوده میخوام برم خرید☹️

شماها میرید ارایشگاه نمیدونید چی استفاده کردن رو صورتتون چه مارکی که خوب بوده میخوام برم خرید☹️

نه والا مارکی که استفاده میکنن برامونو نمیپرسیم شما برو یه لوازم آرایشی که بهت مشاوره هم بدن تا بتونی بهترینو بخری

2738
نه والا مارکی که استفاده میکنن برامونو نمیپرسیم شما برو یه لوازم آرایشی که بهت مشاوره هم بدن تا بتون ...

لوازم ارایش ها فقط تبلیغ جنسای خودشونو میکنن