2726
عنوان

ای خدا چیکار کنم😢

334 بازدید | 37 پست

دارم از غصه میمیرم. انگار آرامش به من نیومده. بعد از کلی بدبختی و ماجرا قرار شده خونواده ی عشقم بیان خواستگاری. حالا خونوادش گیر دادن که حتما باید به خونوادم بگن که ما از قبل دوست بودیم وگرنه نمیان خواستگاری. میگن ازدواجی که با دروغ شروع بشه به درد نمیخوره. خونواده ی منم به شدت سنتی هستن مطمئنم اگه این قضیه رو بفهمن نمیذارن این وصلت سر بگیره و حتما یه بلایی سر من میارن. 

همه ی اینا یه طرف تازه امروزم فهمیدم عشقمم بیکار شده که اینم تو این وضعیت شده قوز بالای قوز. 

بخدا دیگه کم آوردم نمیدونم چیکار کنم. 5 ساله همو میخوایم که شانس من بعد از 5 سال هم این بلاها باید سرم بیاد😔😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

به زور چیزی رو از خدا نخواه. شاید خیریته.چند سالته؟

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

ی مدت بیخیالی طی کن همه چی درست میشه

بنظرم خانوادش بهانه اوردن

ولی عسقت اگه عشق باشه هیچی جلوشو نمیگیره

خدای دیروز،خدای امروز و فرداهم هست ✌✌پس میگذره💪💪💪💪خدایا بهترینارو برای همه رقم بزن
بله مخان اگر خانوادت توقع بالایی داشتن بگن دخترتون خودش خاسته ...

دقیقا

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
2706