2737
2734

دوستم با دوست پسرش ميخواد عقد كنه

قرار پيش خودشون اينجوري گذاشتن و هنوز خانواده ها در جرايان نيستن

چون فاميلش فضولن و ميخواد قبل اينكه دو سه تا از فاميلاي فضولش بيان تو مراسم عقد كرده باشه خيالش راحت شه كه بهمش نميزنن كه نظر خانواده شو عوض كنن اين تصميم و گرفته:

ميخواد هفته ي اول كه خواستگاريه هيچي

هفته بعدش قرار بذارن بيان راجع مراسم حرف بزنن

هفته ي بعدشم بله برون فقط بزرگرا بيان

هفته ي بعدش عقد كنون فقط نزديكا

ولي ميخواد شام نده بعد محضر همه برن خونه همچين چيزي ميشه؟؟

آخه ميخواد دو سه هفته بعدش پدرش براش نامزدي بگيره.

دليلش همون فضولا هستن كه نامزدي رو قبل عقد نميگيره.

يه چيز ديگه اينكه پسره با اينكه ادعاي عشق ميكنه نه راضيه مهريه رو زياد كنه

نه اينكه حق طلاق بده

به هيچ صراطي مستقيم نيست راجع حق طلاق

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)

😐اشتباه میکنی نامزدی رو بگیره 

ب شناخت برسه بعد عقد کنه

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آره میشه مهریه  چقده مگه؟

خودش ١١٠ تا ميگه

خب مسلما بيشتر از اينا دوست داشته ولي پسره پرروئه قبول نميكنه

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)

هیچ پسری اول بسم الله حق طلاقو قبول نمیکنه یک دوما کار خوبی میکنه لازم نیس شام بدن مراسم میخاد بگیره دیگه

حالا ما هم دوست بودیم چهارشنبه مادر پدرش اومدن فقط هفته بعدش یکشنبه خواهرشم خودشم اومد قرار مراسم گذاشتیم فرداش رفتیم محضر عقد کردیم پنشنبش تو خونه نامزدی گرفتیم خلاص 

مطمئنم اگه کش میومد فامیلا هم اونا هم ما ی کاری میکردن نشه

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
😐اشتباه میکنی نامزدی رو بگیره  ب شناخت برسه بعد عقد کنه

عزيزم ٣ ساله شب و روز باهمن ديگه چه شناختي😬

شناخت ماله خواستگار غريبه س

در اصل يعني اينا سه سال تو دوره آشنايي بودن

هیچ پسری اول بسم الله حق طلاقو قبول نمیکنه یک دوما کار خوبی میکنه لازم نیس شام بدن مراسم میخاد بگیره ...

اينم همين جوره

مادرش خانم عاقلي نيست متاسفانه و دهن بينه

و به شدت تحت حرف مادر شوهر و خواهر شوهرشه و اونا بگن فلاني خوب نيست ديگه مامانه يه كاري ميكنه نشه

برعكس پدرش مرد تحصيل كرده و مهربون و منطقيه و به حرف كسي اهميت نميده ولي اين مادرست كه ...

2738
هیچ پسری اول بسم الله حق طلاقو قبول نمیکنه یک دوما کار خوبی میکنه لازم نیس شام بدن مراسم میخاد بگیره ...

شما رفتيد محضر فاميلاتون نيومدن؟

بیشتر از اینم باشه نمیتونه بگیره طبق قانونای کشور 😔

بله ماله منم همين قدره،

آخه به نظر من مسخرست كه چي بيشترش كني ولي نتوني بگيري

فقط يه چيزيع