2726

چند دست گرفتین؟ من نمیدونم از هرسایز چنددست باید بگیرم. از این لباس ۵ تیکه ایا منظورمه و اینکه ۱۹ تیکه تیکه هاش تو بیمارستان نیازه؟ شماخریدین؟ 

❤تمام لحظه های زندگی من ..به زیبایی بودن توست....❤

جنس لباسای جعبه ای اصلا خوب نیست..تکی ست کنی خیلی جنسشون بهتره..من واسه بچه ی اولم سایز۰فقط ۱هفته استفاده کردم

واسه ی بچه دوم اصلا استفاده نکردم.

سایز ۱و ۲از هر چیزی ۳عدد بگیر..شورت نمیخاد  نخر..

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جنس لباسای جعبه ای اصلا خوب نیست..تکی ست کنی خیلی جنسشون بهتره..من واسه بچه ی اولم سایز۰فقط ۱هفته اس ...

چیا رو بگیرم؟ ۱۹ تیکه مثلا قنداقش یا ناف بندش نیاز میشه؟ من ۱۹ تیکه رو اصن دوس ندارم.میگم اگه نیاز نمیشه توبیمارستان نگیرم

ببین لباس سایز صفر و یک بیشتر از دو دست نگیر واقعا بچه ها تو یکی دو ماه اول زود بزرگ میشن

من در زایمان اولم برای بیمارستان با خودم لباس نبرده بودم چون فکر نمی‌کردم موقع زایمانم باشه و پسرم زود دنیا اومده بود ،خود بیمارستان یکدست سرهمی نوزاد به بچه ها میداد،سر زایمان دومم بچه ها دوقلو بودند دو دست لباس صفر برده بودم که اینقدر یکی از بچه هام ریز بود لباس از تنش می‌افتاد ،اخر پیچیدمش تو پتو اوردمش خونه

ببین لباس سایز صفر و یک بیشتر از دو دست نگیر واقعا بچه ها تو یکی دو ماه اول زود بزرگ میشن من در زای ...

ای جونم اخرش😘😘😘

من دو دست ۱۹ تیکه خریدم که یکیش و با خودم میبرم بیمارستان.۴ دست بلیز و شلوار سایز ۰

تقریبا ۶ دست سرهمی سایز ۱

۴ تا زیر دکمه

۶ تا شلوار تکی

دیگه بقیه لباس هاش و سایز ۲ و ۳ و ۴ گرفتم

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
چیا رو بگیرم؟ ۱۹ تیکه مثلا قنداقش یا ناف بندش نیاز میشه؟ من ۱۹ تیکه رو اصن دوس ندارم.میگم اگه نیاز ن ...

من قنداق نخریدم چون اصلاقنداق نمیکردم...

میرفتم فروشگاه هایی ک لباس نوزادی دارن تیکه تیکه انتخاب میکرد

مثل:

بادی۳عدد..یکی سایز ۱....دوتا سایز ۲

بلوز آستین دار ۳عدد

شلوار سایز ۱و ۲ سه عدد

دو عدد لباس سرهمی یکیش رو بردم بیمارستان

حوله حمام سایز بزرگ گرفتم چون اون کوچیکا زمستون واسه پیچوندن خوب نیستن.

اگه بچتون زمستونیه کلاه

پتو

و شوینده ها

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
من دو دست ۱۹ تیکه خریدم که یکیش و با خودم میبرم بیمارستان.۴ دست بلیز و شلوار سایز ۰ تقریبا ۶ دست سر ...

مامان جان...سه دست سایز صفر و چهار دست سایز یک رو که باید همینطوری در بسته نگه داری آخه بچه فقط هفته اول صفر میپوشه تازه اگه خیلی ریز باشه و فقط تا یه ماهگی یک میپوشه...خیلی زیاد گرفتی چه خبره تو این گرونی

2706