2726
عنوان

امکان بارداری در پریودی باکره ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1186 بازدید | 78 پست
یه اشتباهی کردم نامزدم ازم خواست الانم میترسم  فقط میترسم چیژی شده باشه

درد نداشتی؟؟مواظب باش.طعم رابطه از پشت رو تجربه کنه بعد عروسی هم خواهد خواست.تو اینترنت عوارضشو بخون و بده شوهرتم بخونه

خدایا شکرت  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

درد نداشتی؟؟مواظب باش.طعم رابطه از پشت رو تجربه کنه بعد عروسی هم خواهد خواست.تو اینترنت عوارضشو بخون ...

چرا خو درد داشت 

ولی الان این استرس داره میخوره منو 

توروخدا منو راهنکایی میکنی خیلی میترسم 

عزیزم رابطه مقعدی باعث بارداری نمیشه. مگه اینگه مایع منی بیرون ریخته بشه و برسه به واژن

بعدش یک هفته بعد از پریود لکه بینی بارداری نیست. نزدیک به پریود بعدیت لکه بینی بارداری حساب میشه

خواهش میکنم ازت دیگه رابطه مقعدی نداشته باش. عزیزم هم خودت مریض میشی هم شوهرت

دچار گشادی مقعد میشی و اختیار نگه داشتن مدفوع رو از دست میدی. بی اختیار ازت باد خارج میشه. برو راجبش سرچ کن

عوارضش خیلی زیاده. راهای ارضا شدن زیاده

با خودت اینکار رو نکن

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
2728
عزیزم رابطه مقعدی باعث بارداری نمیشه. مگه اینگه مایع منی بیرون ریخته بشه و برسه به واژن بعدش یک هفت ...

گلم مایع منی رو ریخت روی دستمال تا ارضا شد کشید بیرون ریخت روی دستمال من از این حالت تهوع و کمر دردم میترسم 

اره درست میگی  یه سوال بپرسم؟اگه با وجود باکرگی بشه حامله شد بعد همونجوری باکره حامله میمونی؟ی ...

اگه تو دوره بارداری رابطه باشه بکارت از بین میره. اگه نه با زایمان طبیعی. اگه زایمان طبیعی نبود بعد از زایمان بازم با رابطه

ناموسا حالتون بد نمیشه تو پریودی رابطه دارین زرت و زرت خون نمیریزه؟؟

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

حتی اگه باکره هم باشی بارداری صورت میگیره ولی از رابطه مقعدی که همونجا هم تخلیه شده باشه نه 

چندش اق چطور همچین اجازه ای میدین اونم تو پریود  

صلوات وات وات وات

میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستین😓

چرا امروز همه توهم بارداری از با سن دارن؟😶😐

یا ازدواج نکنید 

اگرم ازدواج میکنین اطلاعاتتون رو ببرین بالا😐

اسپرم پرنده ندیده بودیم که به لطف نینی سایت دیدیم😶🤭🤦🏻‍♀️

گلم مایع منی رو ریخت روی دستمال تا ارضا شد کشید بیرون ریخت روی دستمال من از این حالت تهوع و کمر دردم ...

پس جای دیگه ریخته بارداری نیست عزیزم. شاید انقدر بهش فکر کردی اینجوری شدی. نگران نباش 

2706