2733
2734
عنوان

سنگ کلیه چه جوری دفع میشه؟؟

16826 بازدید | 21 پست

سلام همسرم دیروز خیلی درد داشت رفت دکتر گفتن کلیه سمت راستش سنگ داره اندازشم ۴ و نیم میلیمتر هستش 

الان هر جا زنگ زدم برا سنگ شکن تعطیل بود به نظرتون‌میتونه دفع کنه ؟ دردش شدیده؟

چه بخوره بیشتر براش خوب؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قابل توجه كسانيكه كليه سنگ ساز دارند.

اگر ازسنگ کلیه رنج می برید این خاطره را بخوانید .

حدود 17 سال پیش که ماهشهر بودم سنگ کلیه داشتم.رفتم بیمارستان بقیت الله تهران که تنها سنگ شکن بود.گفتند باید دو شیشه روغن قرچک بخوری تا محل دقیق ان معلوم وسپس با دستگاه شکسته شود ودر ضمن کلیه شما سنگ سازه ومرتب دچار این عارضه خواهید بود. من که ازشنیدن نام قرچک حالم بهم خورد موقتا منصرف شدم .پس از اندکی.درماشین درد شروع شد.گفتم مرا به بیمارستان برسانید.پیرزنی درماشین بود که به لهجه شیرین مشهدی گفت:حاج اقا لازم نیست دکتر برید.مقداری آلو خورشتی وبه همان اندازه تمر هندی بگیرید وباهم بجوشانید وهسته هارا بیرون بیاریر ودوشیشه گلاب خالص ودوآتشه داخل آن بریزید .شربتی خوشمزه بدست میاد صبح وشام بخورید تاسنگ دفع شود.من دومرتبه خردم ونفهمیدم آن سنگ چی شد وپس از17 سال دیگه ازسنگ کلیه خبری نشد.اولا امتحان کنید چون ضرری ندارد

بهترین وبدترین ادمها رادربین دیندارن دیدم.بهترین آنهاکسانی بودن که میخواستن خودشان به بهشت بروندوچقدربی آلایش وپاک بودندوسرشان به کارخودشان بودوبی آزاربودندوبدترین آنها کسانی بودندکه میخواستن غیرخودشان بقیه راهم به بهشت ببرندوچقدروحشتناک بودبرخوردباآنها،تظاهرو ریاوخشونت و توحش دربین آنهاموج میزدونقطه ی مشترکشان بود.!!!مهاتماگاندی
اندازشو نمیدونی؟؟ میگن خیلی درد داره دلم خیلی میسوزه از کی دردش شروع شد و کی انداخت؟؟؟؟

اندازش کوچیک نبود اندازه یه قلوه سنگ بود قیافشم خیلی عجیب بود

نمیدونم من فقط عکسشو دیدم مامانم گف خیلی  دردکشید.ولی ماعالشعیر زیاد بخوره و دلستر برا دفع عالیه بابان تو یروز چندتا بطری خورد تا بیفته

پیکی به سلامتی خداوند بزن

چهار و نیم یه کم بزرگه. دردش شدیده...ولی نترس خب. آسیبی بهش نمی زنه به هر حال. یه دردیه که میاد و می گذره. آدم تحمل می کنه.

مایعات...هندونه...دم کرده کاکل ذرت...دم کرده گیاه دم اسب. اینا خوبن. 

قطره سنکل هم خیلی خوبه. اگه می تونی حتما پیدا کن. حتی بعضی از سنگا رو خرد یا حل می کنه خودش(فکر کنم بستگی به جنس سنگ داره).

تحرک و بالا و پایین پریدن هم که خوبه. 

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2738
2706