2737
2734
اگه اینارو.برای دل خودت کردی که نتیجه اشهم میبینی و اگه برای جبران طرف کردی که ولش اون.بی شخصیت بوده ...

واس دوستیمون کردم فقط رفاقت چندین سالههه

هنوووز انقد توی شوکم نمیدونم چ واکنشی نشون بدم بهش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه دوستی دارم نمیگم بده ولی اصلا سراغمو نمیگیره.همش میاد خونم میخوره میره یبار تاحالا دعوت نکرده..من خودم زنگ میزنم همش یعنی هفته ای دوسه بار زنگ میزدم.یا پیام میدادم..اونوقت یهفتس دلم ازش گرفته ک اصلا حالمو نمیپرسه منتظرم ببینم معرفت داره خودش زنگ بزنه یانه...فعلا بیشتر از ده روزه خبری ازش نیست

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2728
همچین رفیقیو دورش خط بکش 

همین تصمیمو گرفتم.خیلی تنهام.تو این شهر هیچکسو ندارم.خودشم میدونه جز اون هیچ کسو برا حرف زدن و درد و دل ندارم...خیلی بی معرفته.دیگه نه پیام میدم نه زنگ..

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
منم فک نمیکنم تا اخر عمرم یادم برهههه با دورویی از دلسوزیای من سو استفاده کرد

من اسمشو رفاقت نمیذارم

اومدم بهش کمک کنم فقط

بابامو خیلییییییی با اصرار راضی به کمک کردم

از آخرم نابود شدم

جنس مخالف بود خاک‌تو سرش

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
2738
تو این دوره زمونه واقعا دوست خوب نایابه 

اصلا وجود نداره.دوستای دانشگاهم که اصلا هیچ تماسی نداریم دو سه ساله..یه گروه داریم ماهی دوماهی یبار یه پیامی میدیم.همین..اصلا دوستی ندارم من..هیچکسو‌..صبح تا شب با خودم حرف میزنم

الهی بگردم کدوم شهرین 

کرج😥..با مامانم یروز درمیون حرف میزنم.ولی نمیشه که غصه هامو بگم طفلی راه دوره نگران میشه صدتا مریضی گرفته از دوریم بسه..جایی هم نمیرم.کلا خونم صب تا شب..تلویزیون و نی نی سایتو من...

2706