2726
عنوان

صاحبخونه

286 بازدید | 38 پست

واقعا اینجا اگه کسی مستاجر داره لطفا هواشو داشته باشه

بابا خودمون ب خودمون رخم کنیم

مستاجرا اگه داشتن خب میرفتن خونه میخریدن

اینکه پیش نمیگیرن واجاره ها با رقمای عجیب میگیرن.. یا اینکه خونه کثیف ب مستاجر میدن و هیلی چیزای دیگه دل آدما رومیشکنه

بیاین در عمل هم با قلب هم مهربون باشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدا تو رو بحق بزرگی وعظمتت قسم میدم مستاجرام صابخونه کن..منم مستاجرم لعنت به مستاجری خیلی زجرکشیدم 

بعضی وقتا نصیحتی که به دیگران میکنی دقیقا همونیه که خودت باید بهش عمل کنی 😏😏منم تو تاپیک های جنجالی صدا کنید 😄

خواهر من کرج مستاجره تا سال قبل 12داده بود رهن حالا گفته چهارصد باید بدی اجاره بیچاره ها صبح میرن سر کار شب میان بچه هم ندارن مهمون ندارن 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

واقعا گل گفتی بخدا خونه ها سرسام آور شده,خودشون سه طبقه خونه دارن بعد بهترین متریالو میریزن برا خونه خودشون بعد اونی که دارن میدن اجاره کابینت مزخرف شیرآلات پوسیده بعدم قیمتاش وایییییی,بعدم خدا نکنه اون شیر پوسیده خراب بشه باید یه نو براش بگیری بزاری,انصاف ندارن اصلااا

کجا میخوای اجاره  کنی

همینی ک داریمو میخوابم تمدید کنیم مرداد مهلتمونه

هنوز وقت داریم 

اینو کلی گفتم واسه صاحبخونه ها آخه اجاره ماهی ۲تومن باشه اونم توی جنوب شهر مگه طرف چقد درامد داره ک بخواد ابنقدم بابت اجاره خونه ۶۰،۷۰متریش بده

خواهر من کرج مستاجره تا سال قبل 12داده بود رهن حالا گفته چهارصد باید بدی اجاره بیچاره ها صبح میرن سر ...

منم كرجم سال پيش عظيميه ٤٠پيش دادم ماهي ١٥٠٠

الان ميگه ١٠٠مليون پيش ميخوام ماهي سه مليونو پونصد

آخه مگه چي شده چن برابر آخه مجبوريم تخليه كنيم

منم كرجم سال پيش عظيميه ٤٠پيش دادم ماهي ١٥٠٠ الان ميگه ١٠٠مليون پيش ميخوام ماهي سه مليونو پونصد آخ ...

واقعا

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
همینی ک داریمو میخوابم تمدید کنیم مرداد مهلتمونه هنوز وقت داریم  اینو کلی گفتم واسه صاحبخونه ...

ب شما چه قدر گفته

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
2706