2726
عنوان

شادی کردن جاریم به خاطر دختر شدن بچه ی من. دشمن شاد

| مشاهده متن کامل بحث + 15335 بازدید | 274 پست
جدي؟؟؟؟از طريق همون اقا ؟

ارههههه

نه یکی راهنماییش کرده بود خودش گرفت اصلا شانسییییی فکر کن بدون وکیل

اون مرتیکه که کلی شاکی داره اینتر پل پرونده تشکیل داده دررفته کانادا

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این حرفا چیه بابا..والا پسر دارا حق دارن‌ناراحت بشن الان

من الان خیلی ناراحتم به خدا آدم بدی هم نیستم خدا چرا به من دختر ندادی😭😭

یکم از پسرا هم تعریف کنین بابا دلم پوکید

خب😊 خب☺ خب🤔 خب🤨 خب😐 خب😕 خب 🙁خب 😒خب ☹😭😭د هستیم لعنتی بگو😅
2728

عزیزم واست متاسفم ک واسه این ک دختر داری انقد ناراحتی نمیدونم چی بهت بگم من عشقم دختره دلم میخواد خدا ی دختر سالم و صالح بده بهم بخاطر شرایط مالی نمیتونم بچه بیارم هوووف اونوقت شما بخاطر جنس بچه ....... 

بهترین زندگیه دنیا میشه زندگیم 🧚‍♀️
این حرفا چیه بابا..والا پسر دارا حق دارن‌ناراحت بشن الان

ی جوری از پسر بد میگن که. بخدا اصن حالم گرفته شد،یعنی چی?ما لیاقت نداشتیم واقعا

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
من الان خیلی ناراحتم به خدا آدم بدی هم نیستم خدا چرا به من دختر ندادی😭😭 یکم از پسرا هم تعریف کنین ...

بچه سالم باشه خیلی هنره بخدا..حالا هر چی بود..یکی بچه ش دختره ابرو واسش نمونده تو محل یکی هم پسر ابرو نمونده..مهم بچه ی آدم و به راه داشتنه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
عزیزم پس اینهمه تو نی نی سایت میگن شوهرامون دایم خونه ماماناشونن اونا پسر مامانشون نبودن????دیگه این ...

عزيزم منكه خودم تو اطرافم هر چي پسر ميبينم واقعا بي وفا اند اكثر اين خانومها هم انتظار دارن ديگه شوهراشون قيد خانواده شونو به كل بزنند نمونه اش دختر دايي خودم شوهرش هفته اي يه بار ميرفت خونه مادرش ميگفت همش چسبيده به خانواده اش شوهرش شب كه ميرسيد خونه اين گوشي شو يواشكي چك ميكرد ببينه در طول روز با مامانش حرف زده يا نه البته تربيت هم مهمه اميدوارم پسرتون قدردان باشه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706