2410
2553
عنوان

شادی کردن جاریم به خاطر دختر شدن بچه ی من. دشمن شاد

| مشاهده متن کامل بحث + 15241 بازدید | 274 پست
از همون اول که خودش باردار شد میگفت من پسر دارم مطمعنم پسره من که باردار شدم گفت از حالت هات معلومه ...

چیز بدی نگفته ظاهرا که

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خدا جوابشو ميده وقتي پسرش بزرگ شد و سالي يه بار به زور سراغ مادرشو گرفت اما دخترهاي شما دايم دور ...

عزیزم پس اینهمه تو نی نی سایت میگن شوهرامون دایم خونه ماماناشونن اونا پسر مامانشون نبودن????دیگه اینقدرم مخالف پسر بودن خوب نیستا،الان من که پسر دارم با خوندن نظرتون واقعا حس بدی پیدا کردم

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
من ک میگم  خدا رو هرکی رو خاص تر دوس داره بهش دختر میده  😄❤❤❤❤❤❤ اونم جاری جانم  بیخ ...

همین الان بگو غلط کردم و گر نه میخورنت 😂😂😂😂

یه روزم حال دل ما خوب میشه؟!#:(:)             
2456

انتظار داری چون بچت دختره اون غصه بخوره؟؟؟

منم با خالم حامله بودم

دختر دومش بود

منم بچه ی اول م و پسر

کل بارداری مو زهرمارم کرد

نمیتونستم یه جا دهنمو وا کنم

به جاریت ربطی نداره بچت دختره

تنها راه حلی که خانم های نی نی سایتی میدن=طلاق

آینده ای درخشان برای بچه هات آرزو میکنم...

فقط صبر کن.گذر زمان خیلی چیزا رو عوض میکنه...هم تو رو سردتر و هم اونو عاقلتر(البته شاید!)...

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین رو هم به شدت بهت پیشنهاد میکنم که بخونیش...

من ک میگم  خدا رو هرکی رو خاص تر دوس داره بهش دختر میده  😄❤❤❤❤❤❤ اونم جاری جانم  بیخ ...

شما چی که فکر میکنی هر کی خاصه دختر دار میشه !!! متاسفم ...دختر وپسر رو هر دو هدیه خداوند به پر و مادر ه 

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
2714

من با اینکه پسر دارم خودم عاشق دخترم الان هم زن داداشم بارداره دعا میکنم دختر باشه دخترا خیلی از پسرای امروزی وفا دارتره ولش کن حرف بقیه رو

خدایا ممنونم بخاطر همه چیز 

نه نمیده انگار اون دختر دار میشد تو پسر چی میشد 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
دمت گررررررررررم🙏🙏🙏💪💪💪💪 واقعا احسنت البته اگه واقعا به حرفت اعتقاد داری 

والا بخدا .جاریم سه تا پسر داره شیطون همش تو کوچه ن ولشون کرده به امان خدا صد بار گم شدن مردم پیداشون کردن 

شوهرمم گفت خدا کنه سالم باشه ولی من خودم دختر دوست دارم مادرشوهرم دیگه حرفی نزد 

اره بابا چندساله درگير اين پروسه مهاجرتم جور نميشه لهنتي

شوهر منم هر چند وقت یه بار افتاده به جون من که بریم حالا به هر قیمتی🙄میگم‌من به هر قیمتی نمیام..نمیخوام برم یه کشور دیگه نداری ..داری من و با سرمایه بالا ببر نداری تز بیخودی نده..گیر داده به آلمان فعلا

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
از همون اول که خودش باردار شد میگفت من پسر دارم مطمعنم پسره من که باردار شدم گفت از حالت هات معلومه ...

چه بیشعوره واقعا......

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2706