عنوان

شادی کردن جاریم به خاطر دختر شدن بچه ی من. دشمن شاد

| مشاهده متن کامل بحث + 15341 بازدید | 274 پست
دقیقا منم نی نیم دختر شد مادرشوهرم کلی پشت سرم حرف زد که پسر ریشه س دختره میوه و مال مردمه منم ...

آفرین به شما... دختر و  پسر فرقی نمی کنه. مهم تربیت درسته.

اگر مادر حامی بچه اش نباشه و احساس دشمن شاد بودن و حقارت کنه، خواسته و نخواسته آینده اون طفل معصوم را نابود میکنه.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کجاش  مزخرفه  کاری ب دختر پسری ندارم ولی بچه عشقه  بودن و هستن و خواهند بود کسانی ک ...

نگفت بده که میگه ربطی به لیاقت نداره..راستم میگه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2728
کجاش  مزخرفه  کاری ب دختر پسری ندارم ولی بچه عشقه  بودن و هستن و خواهند بود کسانی ک ...

مگه من گفتم بچه بده درست بخونید خانوم

من میگم اینکه بچه دار شدن یا دختردار شدن و پسر دار شدن رو به لیاقت ربط میدین تفکر اشتباهیه

والا من حامله م مادرشوهرم دیشب میگفت به بچه های جاریت نگاه کن پسر خوشکل بیاری جاریم سه تا پسر داره ☹ ...

دمت گررررررررررم🙏🙏🙏💪💪💪💪

واقعا احسنت

البته اگه واقعا به حرفت اعتقاد داری 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
حالا جاری من وقتی شنید من دختر‌باردارم بشدت درهم‌فرو رفت و کات و تمام آخه پدر شوهرم عاشق دختر بو ...

همسرم عاشق اسم هانا هسش خدا نی نی تو برات نگهدار همش ارزو داره یه روز دختر دارشیم بزاره اسمشو هانا 

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄
هر دو حالتش بیفرهنگیه محضه

قبول دارم نبايد از اون ور بوم افتاد اما خب واقعيتش منم خودم ميخوام زماني كه بچه دار خواستم بشم برم تعيين جنسيت واسه دختردار شدن دليل رفتار فاميل ها اينكه به چشم ميبينند پسرها در بهترين حالت تا موقع زن گرفتن سمت خانواده اشون ميان بعدش يادشون ميره مامان باباشون رو اما دخترهامون در هر حال خانواده اشون رو فراموش نميكنند مامانم مريض بود بيمارستان بستري شد برادرم واسه عيادت به زور ميومد من كلا زندگيمو گذاشته بودم تو بيمارستان و دكتر بودم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

من ک میگم  خدا رو هرکی رو خاص تر دوس داره بهش دختر میده  😄❤❤❤❤❤❤ اونم جاری جانم  بیخیال  حتما خیلی کمبود داره ک میخواد با بچه ی پسر جاشونو پر کنه 

یه صلوات واسه آرامش خودم و خودت بفرست❤
سلام عزيزم خوبم تل گرا م ام كه به بدبختي چند روز يه بار بالا ميادش زياد نميام نه هنوز ني ني ندارم فع ...

عه زهره میخوای بری..😍😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706