2737
2734
عنوان

شادی کردن جاریم به خاطر دختر شدن بچه ی من. دشمن شاد

| مشاهده متن کامل بحث + 15361 بازدید | 274 پست
چه حرف مزخرفی  اصولا بچه دار شدن هیچ ربطی به لیاقت نداره چه برسه حالا دختر دارشدن یا پسر دار شد ...

فقط خواست یه چیز بپرونه 😂😂😂😂

یه روزم حال دل ما خوب میشه؟!#:(:)             
زهره جون چطوری کجایی؟؟؟ نی نی نداری؟

سلام عزيزم خوبم تل گرا م ام كه به بدبختي چند روز يه بار بالا ميادش زياد نميام نه هنوز ني ني ندارم فعلا نميتونم كنار بيام واسه بچه بدجور به راحتي عادت كردم تنبل شدم فعلا هم كه كانادا ريجكت شديم به فكر رفتن به انگليس ام

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چه بدجنس مادرشوهر منم میگفت برو تحت نظر دکتر پسر بشه😐

ازون موزماراااااس یا ماررموز  😄😄

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
2731

عزیزم من واسم فرقی نداره دختر و پسر ولی واسه جاریم مهمه فکر میکرد اگه پسر باشه میشه افتخار فامیل 

بچش دختر شد حالش گرفته شد منم خوشحال شدم اگه پسر میشد دیگه پدر شوهر مادر شوهرمو نمیشد جمع کنی 

بچه من دختر واسم فرقی هم نمیکنه مخصوصا از وقتی بدنیا امده دیگه واسم جنسیت مهم نیست چون بچه فقط زحمته 

خانما هر کی هر جنسی داره مهم سلامته باور کنید دنیا پرازمریضی جورواجور شده هرکی پسر داره ایشالله دامادش کنه و خدایی وحسینی بشه دختر داره عروسش کنه تامام 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

دخترو پسر هر دو رحمتن..بچه سالم باشه فرقی نداره..بچه بزرگ بشه آبرو واسه آدم‌بذاره خوبه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738
چه حرف مزخرفی  اصولا بچه دار شدن هیچ ربطی به لیاقت نداره چه برسه حالا دختر دارشدن یا پسر دار شد ...

کجاش  مزخرفه 

کاری ب دختر پسری ندارم ولی بچه عشقه 

بودن و هستن و خواهند بود کسانی ک بچه دار نمیشن و خودشونو ب اب و اتیش میزنن ک بچه دار شن

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
خاک بر سر تو که اینقدر دهن بینی و ناشکر  خاک بر سر جاری امل و عهد پیامبریت

به عهد پيامبر ربطي نداره 

عهد جاهليتي هستن 

پيامبر كه عاشق دخترشون بودن

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️

دختر پسر چيه!!

اين بي فرهنگ بازيا و كوته فكريا چيه اخههه!!!😐

اهههه جاريت از پشت كدووم كوه اوردينش!😱

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706