2726
عنوان

شادی کردن جاریم به خاطر دختر شدن بچه ی من. دشمن شاد

| مشاهده متن کامل بحث + 15338 بازدید | 274 پست
باور کن این تو ذهن خودشه من الان یکی بگه پسر فلان مثل همین تاپیک که 💩میکنه تو سرت نا ...

باور کنم؟۱۰۰ درصد بهش ایمان دارم متاسفانه موافقم باهات

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا نسل جاری های بدو اززمین برداره حالا من دوتا دخترپشت هم گیرم اومد خواهرم چهارتاپسر سربچه چهارمیش ...

حالا خانواده من از اون ور بوم افتادن يه خانومي تو فاميل پسر دار شده بود بعد باباي خانومه  يعني بابابزرگ بچه ناراحت بود ميگفت اخه پسر هم شد بچه كلا تو فاميلمون وقتي بفهمن يا خانوم باردار بچه اش دختره ذوق ميكنند بفهمن پسره فقط لبخند ميزنند كه به سلامت دنيا بيادش دخترعمه خودم دو تا پسر داره سر پسر دومش هر كي ميپرسيد بچه چيه با ناراحتي ميگفت پسر

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2728
حالا خانواده من از اون ور بوم افتادن يه خانومي تو فاميل پسر دار شده بود بعد باباي خانومه  يعني ...

زهره جون چطوری کجایی؟؟؟

نی نی نداری؟

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی ما نداریم لایق نیستیم ای بابا

حالا شما گیر بده خخخخخخ

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘

عجب

من خودم عاشق دخترم

شوهرم و خانواده شوهرم به شدت پسر دوستن به شدتاااا

من كه بچه نميخوام ولي يه زمان بخوام بيارم رژيم دختر زايي ميگيرم برام مهم نيست اونا چي دوست دارم مهم خودمم

البته پسر هم بشه باز خداروشكر در نهايت سالم بودن مهمه

شما براي خودت مهمه كه ناراحتي اگر خودت با جنسيت بچه اكي بودي به نظرم حساس نميشدي

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است
قضیه اینجاست که متاسفانه استارتر خودش هم پسر دوست هست. و گرنه لفظ دشمن شاد به کار نمی برد...و از شاد ...

دقیقا

منم نی نیم دختر شد

مادرشوهرم کلی پشت سرم حرف زد که پسر ریشه س دختره میوه و مال مردمه

منم به قدری دخترمو بردم بالا که جرات ندارن اسمشو بدون پسوند خانم ببرن

له له میزنن واسه دیدنش چون دیر به دیر میبرمش اونجا

حالا خانواده من از اون ور بوم افتادن يه خانومي تو فاميل پسر دار شده بود بعد باباي خانومه  يعني ...

وای واقعا😂😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706