2726

من و جاریم با هم حامله شدیم

من عروس اولم بچه اولم دختره بچه دومم باردارم اونم دختر شده

جاری بچه اولشه پسر بارداره

از وقتیکه فهمیده من دختر باردارم خودش پسر بارداره خیلی خوشحالی میکنه و خوشحالیش رو با بقیه هم در میون میذاره . 

دلم خیلی گرفته 

به نظرتون خدا جوابش رو میده؟!

😐😐😐😐 دشمن شاد؟؟؟ چون دختر داری؟؟؟؟؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاک برسر بی فرهنگش

وقتی خودش مینویس دشمن شاد شدم😐😐😐😐

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2728

چطوری فهمیدی مثلا؟

خاک تووسرش که به جنس خودش رحم نمیکنه..امیدوارم خدا هیچ وقت بهش دختر نده..چون اون دختر بدبخت میشه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

اولا واقعا ناراحت میشم اینقد تبعیض قایل میشن بین دختر و پسر 

ولی شاید خوشحالیش بخاطر دختر بودن بچه تو نباشه  

فقط ازین خوشحال باشه ک بچه خودش پسره

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘

خوب که چی بشه بچه تو دختره مال اون پسره؟؟؟چه فرقی داره؟؟؟اگه دختر و پسر بودنش واسه تو فرق نکنه پس قاعدتا از حرفاش ناراحت نمیشی که هیچ بلکه خنده ات هم میگیره.مگه اینکه خودت مشکلی داشته باشی

چه بی فرهنگ

ما بهش میگیم شکاک و پارانوئید؛شما بگو با غیرت و متعصب                                                                ایران تنها جایی هست که از لفظ"روشن فکر" برای فحش دادن و تحقیر طرف مقابل استفاده میکنند!                #جهان_سوم
2706