2726
عنوان

چاه اشپزخونه گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 26 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جوهر نمک فکر کنم تاثیر داره. لوله باز کن هم خوبه. جرم گیر من هم فکر کنم خوب باشه. دیگه باز نشد چنته بریز. ما تو یه خونه رفتیم. ماهی یکی دو بار چاهاش می گرفت. ما هم هی چنته می ریختیم 🙈

2728

[QUOTE=94360701]مستاجرم ... زیربار هیچییی نمیره... هنوز تسویه اب و برق و گازم برامون نگرفته. ماه دیگه یه چک ده تومنی 

عزیزم اگه درس کردنش هزینه برداش براتون اونیکه اومده کارو انجام داده ازش فاکتور بگیرین هر وسیله ای هم که گرفتین فاکتور بگیرین بگین ما نیومده برا خونت خرج کردیم باید تسویه کنی یا حالا از مبلغ اجاره یا جوره دیگه 

https://harfeto.timefriend.net/16229838541279
چنته چیه؟؟ مایع لوله بازکنیه؟؟ که سوپریا دارن؟

چنته اسید لوله باز کنه. سوپر مارکت ها نمی دونم دارن یا نه ولی ابزار فروش ها دارن. با احتیاط هم باید استفاده بشه. از لوله باز کن قوی تره. اول به نظرم لوله باز کن و جوهر نمک رو امتحان کن اگه نشد بعد برو سراغ چنته. اخه لوله باز کن هم خودش احتیاط می خواد.

توی لوله ها اسید نریز اصلا امکان داره به لوله ها آسیب وارد کنه اونوقت باید کلی هزینه کنی برای لوله ها با شرکت لوله بازکنی معین سرویس تماس بگیر اگه تهران هستی من لینک سایتشون میزارم تماس بگیر باهاشون