2737
2734
عنوان

جنسیت نی نی من

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 82 پست

بچه ها برا من يه حدسي بزنين

من شيرينيجات نميتونم بخورم برعكسه قبل بارداريم كه عاشق شيريني بودم

از ٨هفته تا ١٢هفته تهوع و معده درد داشتم و بي اشتها بودم اما فقط يبار بالا آوردم  

از گوشت متنفرم😩

برخلاف تمام عمرم، اين روزا خوراكي هاي ترش و نمكي ميپسندم🤣

اقدامم سه چهار روز نزديك تخمك گذاري بود چون بعدش مسافر بوديم🤔

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

من خیلی پایین تنه اوردم کلا صورتم هیچ فرقی نکرد از شکم به پایین دارم چاق میشم 

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها برا من يه حدسي بزنين من شيرينيجات نميتونم بخورم برعكسه قبل بارداريم كه عاشق شيريني بودم از ...

منم همه این علائمو دارم 

خانوما ب من گفتن پسره

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
2728
جدی 

اره عزیزم الانم 24هفتمه ولی لا مصب حس لعنتیم ول کنم نیس خیلی گیر دادم به فال با اینکه انومالی گف پسر و حتی ورم کلیه هم داره عزیز مامانش چون فقط جنین پسر این مشکل براش پیش میاد البته نه هر کسی 

فال قران بد بختی چنان بش معتقد بودم که نگو رفتم ان تی گف پسر گفتم یبار دیگه بندازم ولی بش نمیگم پسر ...

انشاالله خدا نی نیمونو حفظ کنه ، هیچ کس جز خدا نمیدونه انشاالله هر چی صلاحمونه بده

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.
اره عزیزم الانم 24هفتمه ولی لا مصب حس لعنتیم ول کنم نیس خیلی گیر دادم به فال با اینکه انومالی گف پسر ...

منم گیر دادم به فال ، دکتر با جدیت گفت تو انومالی دختر و تو برگه سونو نوشت ولی چون جلوش علامت سوال بود گفتم احتمال شاید ، فال که اینطور گفت شک دارم ، منتظرم شنبه بشه

2738
انشاالله خدا نی نیمونو حفظ کنه ، هیچ کس جز خدا نمیدونه انشاالله هر چی صلاحمونه بده

ممنون گلم خدا خودش مصلحت بنده هاش و میدونه زن داداشم حرصم میده الان برام عکس جوراب دختر فرستاده تو واتساپ اخه اونم بچه اولش با بچه اولم همزمان بدنیا اومد دومی هم با من باردار شده با این تفاوت که اون دختر ولی من پسر میخواد اذیتم کنه چون دختر گیرش اومده منم از این ور دوست داشتم دختر دار بشم ولی خب خدا خواست و پسر شد خدارو هزار مرتبه شکر ولی طاقت ندارم کسی جلوم اینکارارو بکنه دست خودم نیس😭

منم گیر دادم به فال ، دکتر با جدیت گفت تو انومالی دختر و تو برگه سونو نوشت ولی چون جلوش علامت سوال ب ...

هههههه میدونی چرا گیر دادیم چون اون چیزی که دلمون میخواس گفته 😂

من از مرغ پیاز سیبزمینی گوجه خالی بدم میاد عاشق لواشکم هفته های ۷.۸.۹هم حالت تهوع وحشتناک داشتم پشتم ...

منم از بوی گوجه و سیب زمینی خام و همه شوینده ها بدم 

میاد هفته ۱۵ هستم ولی هنوز ویار دارم

تو ان تی ام گفت احتمالا دختر

من ویارم خیلی بهتر شد فقط،مشکل معده پیدا کردم هر چی،میخورم ترش،میکنم یا میسوزه ، نمیدونم چرا استرس،دارم برای سونو 

2706