2733
2734

کسی اینجا هست با لتروزول باردار شده؟

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
من نشدم✌

چطوری مصرف میکردی؟ فولیهات غالب بودند و آمپول هم زدی؟

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من‌مشکلی نداشتم فقط عجله داشتم برا بچه بعده سه ماه از ازدواج خوردم و باردار شدم البته سرخود و بدون امپول 

پیشنهاد سرخود و نمیدم چون بدنا متفاوته و خدایی نکرده تخمدانا متورم و احتمالا بترکه بریم هوا 

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
2738
ازمایش چی باید بدیم ک بفهمیم میتونیم لتروزول بخوریم یا نه؟

برو دکتر زنان اگه ببینه فولی نداری یا خیلی کوچیکه برات تجویز میکنه 

ولی اکه فولیات طبیعیه طبق نظر پزشکا نباید بخوری چون تخمدان ممکنه متورم بشه و .... 

البته تا یکسال طبیعی هس 

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
از روز دوم تا ۵ شب شبی دوتا..آمپول hcgداشتم فولی ها یبار ۱۹ یبار۲۱ همه چی خوب ولی نشد

روز چندم سیکلت رفتی سونو برای فولیکول غالب؟

من با لتروزول باردارشدم همون ماه اول ۳تا فولی داشتم اما سایزشو نمیدونم که یکیش گرفت

روز چندم سیکلت رفتی سونوگرافی برای تعیین سایز؟

2706