2703
2553
عنوان

هاله بی بی بعد از ۶ روز تاخیر

243 بازدید | 16 پست

کسی بوده که بی بی چکش بعد از تاخیر طولانی پریود مثبت بشه؟

روز ۶ تاخیر هستم. ۲۰ روز از آخرین نزدیکی می گذره. بی بی بعد از چهار ساعت یه هاله خیلی خیلی کم رنگ داده اما روزهای قبل هاله نمی داد

منم روز 5 تاخیر هاله انداخت 

یادش بخیرررررر 

خداوند به حضرت موسی فرمود با زبانی که گناه نکردی دعا کن تا روا گردد. حضرت فرمود کدام زبان است که گناه نکرده باشد؟  خداوند فرمود تو با زبان دیگران گناه نکرده ای از دیگران بخواه برای حاجتت دعا کنند تا روا گردد. با یه صلوات دعام میکنی؟؟؟ 😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد ۴ساعت معتبر نیست. بوده بعد یک ساعتم هاله انداخته باردار نبوده. ولی اگه فردا بگیری زودتر از ۴ساعت مثلا ۳ساعت هاله انداخت امکان داره باردار باشی. ممکنه بارداری باشی و بی بی اصلا نشون نده. آخرین پریودیت کی بوده دقیقا؟

😊
2456
2714
باردار بودی ؟

آره 

خداوند به حضرت موسی فرمود با زبانی که گناه نکردی دعا کن تا روا گردد. حضرت فرمود کدام زبان است که گناه نکرده باشد؟  خداوند فرمود تو با زبان دیگران گناه نکرده ای از دیگران بخواه برای حاجتت دعا کنند تا روا گردد. با یه صلوات دعام میکنی؟؟؟ 😢
نه عزیزم اصلا کاذب نداره من تجربه اش رو دارم . اگه منفی باشه بعد چند روزم هیچی نمیده

اتفاقا من تو این ۴ ماه اقدام همیشه تستام بعد یه ساعت یا بیشتر و حتی یبار بعد ۲۰ دقیقه هاله انداختن و باردار هم نبودم بنظرم واقعا همون زیر ۱۰ دقیقه که میگن معتبره راسته باقیش الکیه. تو سایتای خارجی هم سرچ کردم بهش میگن خط تبخیر که ربطی به هورمون بارداری تو ادرار نداره. همین امروزم یکی زدم بعد یه ساعت هاله افتاد ولی دیگه میدونم که الکیه😔

خدایا منو برای بار دوم لایق مادر شدن بکن🙏🙏
2706